Temperature icon

+10, невеликий дощ

Затори: 3

dollar

26,70

euro

31,46

btc

$32 013,20

Новини

Що планується у святковому містечку на ВДНГ в Києві

18 Грудень 2020, Богдан

Що планується у святковому містечку на ВДНГ в Києві

Цього року територію зимового містечка розширили і адаптували до карантинних обмежень. Організатори створили окрему зону атракціонів під відкритим небом, а також винесли за межі павільйонів фудкорт і ярмарок подарунків.

Парк розваг під відкритим небом Зимова країна на ВДНГ працює з 12 грудня до 14 березня. Вхід на територію – вільний.

Практично дві тисячі квадратних метрів льоду для віртуозних па і піруетів в самому центрі Експоцентру. Цього року ковзанку збільшили і обладнали поруч з ним оглядовий майданчик – трибуни, з яких можна спостерігати за своїми близькими і друзями, або ж відпочити після катання. Кататися під відкритим небом можна у своїх ковзанах, а можна взяти їх в пункті прокату. На ковзанці працює надійна камера зберігання, в яку можна скласти свої речі.

Поруч з ковзанкою розташували вуличну територію фудкорту з частуваннями в форматі to-go і широким вибором гарячих напоїв. Щоб відразу пірнути в святкову атмосферу і зігрітися після катання, беріть ароматний глінтвейн (є і безалкогольні види) або какао і вирушайте далі досліджувати територію зимових розваг.

Традиційно до новорічних свят у дев’ятому павільйоні відкрилося тематичне інтерактивне шоу – казка з чарівними героями, яскравими декораціями і цікавою програмою. Цього року улюблену локацію збільшили в три рази. На площі розміром понад 1000 м² вас чекає подорож по казковому лісі, в оточенні чарівних істот. Кульмінація – візит до будиночку Санти, тут можна побачити головного героя зими і його веселих помічників-ельфів.

Цього року всі гості Різдвяної Фабрики Мрій отримають пам’ятний подарунок – спеціальний набір для творчості, за допомогою якого можна самостійно розмалювати різдвяну кульку.Вперше в історії ВДНГ для всіх бажаючих на фабриці проводитимуть і віртуальні екскурсії локацією. Святкова пригодницька онлайн-гра розкриє таємниці тільки тим, хто дійде до кінця. Під час інтерактивного квесту, ви підете у віртуальну подорож, у якій головний Ельф стане провідником через всі таємні майстерні фабрики.

Ярмарок подарунків вперше під відкритим небом. У новому сезоні Зімової країни кожен будиночок на ярмарку має свій унікальний асортимент і вибір сувенірів. Цього року тут представлено широкий асортимент різноманітних прикрас для дому, новорічних аксесуарів, іграшок, а також солодощів.

Вперше в Зімовій стране створили Фабрику атракціонів. Тут можна заглянути в Дзеркальний лабіринт Майя, опинитися в космосі, де гравітація безсила і навіть спробувати втекти з Алькатраса – найсуворішою в’язниці в світі.

Читайте також:

Чоловік погрожував підірвати будинок на Новомостицькій