Temperature icon

+11, хмарно

Затори: 1

dollar

26,25

euro

30,25

btc

$1 441 770,68

Новини

СБУ: підстав не пускати російського репера Моргенштерна на гастролі в Україну немає

31 Грудень 2020, Богдан

СБУ: підстав не пускати російського репера Моргенштерна на гастролі в Україну немає

СБУ перевірила російського репера на прізвисько Моргенштерн та заявила, що причини відмовити йому у візиті до України відсутні. Про це повідомила пресслужба СБУ у відповідь на запит видання “Радіо Свобода”.

На підставі запиту організатора гастрольних заходів (станом на кінець липня ц.р.) здійснено перевірку запитуваного Вами громадянина РФ. Організаторам повідомлено, що на момент перевірки підстави для недопущення цього громадянина РФ до участі у гастрольній діяльності у Службі безпеки України відсутні, – повідомили в СБУ.

Але, за словами спецпризначенців, відсутність такої відповіді не означає відсутність законних підстав для недопущення на момент перетину державного кордону України.

Репер Моргенштерн (Алішер Валєєв) відомий своєю відкритою підтримкою Путіна, про що вкотре заявив під час інтерв’ю російському блогеру Юрію Дудю.

3 червня 2021 року Моргенштерн планує провести концерт у київському Палаці Спорту, наступного дня – у Харкові, а 6 червня росіянин збирається виступити у Запоріжжі.

До слова, у 2019 році репер вже бував з гастролями в Одесі. Тоді це викликало хвилю суспільного резонансу, оскільки концерт випав у дні жалоби за жертвами пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки.

Читайте також:

Як працюватимуть на вихідні банки та пошта