Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

У центр Києва перекриють через “Марш рівності”

19 Вересня 2021, Богдан

У центр Києва перекриють через “Марш рівності”

У неділю, 19 вересня, в центрі Києва відбудеться Марш рівності, який буде проходити в центральній частині міста біля парку імені Тараса Шевченка. За інформацією організаторів, у заході візьмуть участь до десяти тисяч громадян. У зв’язку з цим забезпечувати правопорядок під час ЛГБТ-ходи будуть поліцейські, військовослужбовці Нацгвардії і працівники ГСЧС.
Про це повідомляє прес служба поліції Києва, передають Українські Новини

“Київські поліцейські і військовослужбовці Національної гвардії України переведені на посилений варіант несення служби та проінструктовані щодо алгоритму дій у разі виявлення порушень або провокацій під час запланованого заходу”, – повідомили в поліції Києва, передає Інформатор.

Як повідомив начальник поліції Києва Іван Виговський, в день проведення маршу за певним маршрутом і поруч з ним правоохоронці обмежать доступ до території, але ці заходи діятимуть виключно для належного забезпечення порядку:

“Столична поліція готова до належного забезпечення правопорядку під час Маршу рівності. Будуть встановлені загороджувальні турнікети і фільтраційні пункти з металошукачами і пропускним режимом. Також на охорону громадську безпеку залучимо вибухотехніків і кінологів зі службовими собаками, а з метою недопущення провокацій чи конфліктних ситуацій між учасниками акції і іншими громадянами посилено нести службу наряди поліції діалогу “.

Поліція Києва буде працювати для того, щоб на належному рівні забезпечити правопорядок і безпеку кожного громадянина, а також свободу зібрань і демонстрацій. Тому звертається до мешканців та гостей міста з проханням поставитися з розумінням і заздалегідь вибрати маршрути з урахуванням тимчасових обмежень.

Читайте також:

В Україні запустили чат-бот “Запитай Гриця”