Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

КМДА: сьогодні кияни зможуть безплатно перевірити стан свого здоров’я

29 Вересня 2021, Cветлана

КМДА: сьогодні кияни зможуть безплатно перевірити стан свого здоров’я

З нагоди Всесвітнього дня серця на території Маріїнського парку Києва відбудеться благодійний захід «Твоє серце важливе». Подія пройде 29 вересня у літньому парку «Мушля» з 15:00 до 19:00.

За словами генерального директора Центрального парку культури та відпочинку міста Києва Артема Сауляка, відвідувачі зможуть скористатись автоматичним зовнішнім дефібрилятором, виміряти рівень глюкози у крові, артеріальний тиск та порахувати індекс маси тіла. Учасники події дізнаються, як на здоров’я серця впливає харчування, фізична активність, паління та алкоголь.

«Будь-яка проблема із серцем відображається на якості життя людини. Серцево-судинні захворювання посідають перше місце серед причин смерті у всьому світі. До факторів ризику розвитку цих хвороб відносяться: куріння, діабет, підвищений артеріальний тиск, ожиріння та інші чинники. COVID-19 є великим випробуванням для людей із ССЗ, адже існує великий ризик тяжких наслідків для організму», – зазначив Артем Сауляк.

Артем Сауляк додав, що товариство Червоного Хреста проведе майстер-клас з надання першої домедичної допомоги людям з серцево-судинними захворюваннями.

Генеральний директор парку зазначив, що захід організовано у партнерстві з україно-швейцарським проєктом «Діємо для здоров’я», який повинен запобігти передчасній смертності від неінфекційних захворювань та діє за підтримки уряду Швейцарії.

Читайте також:

Київський водій показав владі, як і де треба відремонтувати дорогу