Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Блоги

Марія

Росія заборонила поставки макаронів і м’ясних консервів з України

11 Липня 2021

Росія внесла в список продуктів, поставки яких заборонені з України, морозиво, газовану воду з цукром і ряд інших продуктів.
Зміни 28 червня були внесені до постанови російського уряду від 29 грудня 2018 року, передає Інтерфакс.

У розширений список забороненого імпорту потрапили цукор, морозиво та інші види харчового льоду, мінеральна вода, а також газовані води, з доданням цукру чи інші підсолоджувачі або смако-ароматичні речовини, готові супи та бульйони і заготовки для їх приготування.

Крім того, обмежено ввезення ячменю, пальмового масла і його фракцій в тарі масою нетто 20 тонн, готові або консервовані м’ясні продукти, м’ясні субпродукти, готові або консервовані ракоподібні. Також заборонені поставки незнежиреного какао-пасти, макаронних виробів, попкорну, продуктів типу мюслі на основі несмажених пластівців із зерна, а також томатного кетчупу та інших томатних соусів, майонезу, продуктів для приготування соусів.

Заборона також торкнувся макухи та продуктів, що використовуються на корм худобі, деяких видів лісоматеріалів і пакувальної тари.

Як повідомлялося, спочатку в грудні 2018 року Росія заборонила ввозити з України зерно, шоколад, консервовані овочі та фрукти, пиво, а також промислові товари, включаючи сільгоспмашини, котли, газові та парові турбіни. У 2019 року в список увійшли також кукурудзяний крохмаль, глюкоза, грілки і радіатори.Істочнік: https://biz.censor.net/n3274909