Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

Два перевізника “вилетіли” з доріг столиці за порушення. Але є нюанс

12 Жовтня 2021, Богдан

Два перевізника “вилетіли” з доріг столиці за порушення. Але є нюанс

Департамент транспортної інфраструктури КМДА розірвав з двома перевізниками договори на обслуговування 21 маршруту, на яких курсують 172 автобуси. Аудити виявили численні порушення. Зокрема, було встановлено, що на конкурси перевізниками подавалися фальсифіковані дані про рухомий склад.

Про це стало відомо з повідомлення Київської міськдержадміністрації (КМДА) з посиланням на заступника голови Костянтина Усова.

Відзначається, що Департамент транспортної інфраструктури прийняв рішення за результатами аудиту Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА.

“Аудит, який триває досі, був ініційований за дорученням Київського міського голови після того, як в липні поточного року через втрату довіри був звільнений весь попередній склад комунальної служби перевезень”, – сказано в повідомленні.

Перевірка виявила, що на конкурси перевізниками подавалися сфальсифіковані дані. Зокрема, невірно вказувалися державні номери і пасажиромісткість автобусів, період оновлення автобусного парку та інформація по екологічності машин.

Нещодавно правоохоронцям стало відомо, що нелегальні перевезення приносять їх організаторам, серед яких слідчі відзначають в т.ч. чиновників адміністрації Кличко, близько 2 млн гривень в місяць. Також слідство розробляє інформацію про 20-відсоткових “відкатах”, які від підрядників, можливо, отримують посадові особи Департаменту транспортної інфраструктури КМДА і КП “Київпастранс”, і аналізує їх співпраця з сумнівними компаніями.

Читайте також:

Хочете тепла – відішліть ревізорів: “Київтеплоенерго” просить закруглятися з перевірками