Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

“Смотрящого” від влади “Київпастрансом” відмазують від в’язниці

12 Жовтня 2021, Богдан

“Смотрящого” від влади “Київпастрансом” відмазують від в’язниці

Про це пише політолог Тетяня Лупів у своєму блозі на сайті censor.net

“Виявляється, заступник директора КП” Київпастранс “Павло Кирилюк, якого ЗМІ називають” смотрящим “за цим підприємством, вже міг би сидіти за корупцію. Але, кажуть, йому допомогли уникнути посадки друзі мера Києва Віталія Кличка – глава КПТ Дмитро Левченко та вирішує питання для мера по силовому блоку Роман Романюк.

За інформацією журналістів, Державна фіскальна служба змогла розкрити злочинну діяльність Кирилюка – або, як мінімум, окремі її факти. І цього вистачило, щоб передати справу до суду і вимагати для “смотрящего” запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Це було б позитивно хоча б тому, що в “Київпастрансі” припинилося б злодійство і збір чорного налу в таких масштабах.

Але Шевченківський суд вирішив інакше. І відмовився від повного арешту корупціонера і призначення йому більш 10 млн грн застави “, – констатувала політолог.

“Є інформація, що Кирилюка витягли саме Левченко зі своїм тестем Романюком. По-перше, у них є для цього необхідні зв’язки. По-друге, вони в цьому зацікавлені не менше самого “смотрящего”. Адже в разі його посадки він напевно почне здавати подільників. “Прилетить” і Левченко, і Романюку, і до самого Кличка докотиться.

Це було б чудово для міста – але неприпустимо для корупційної гідри. Тому все “порішали”. Корупція в судовій системі – ще одна перешкода для очищення Києва від хапуг при владі і припинення тотального дерибану. Тому, на жаль, грабіж киян оточенням мера Кличко триває. Але надія є. Адже і на ТОП-корупцію знайдеться управа у вигляді НАБУ. А суддям, дуже люблячим гроші, хочеться нагадати: той, хто покриває винних – сам винен не менш “, – розповіла Тетяна Лупова.

Читайте також:

На Київщині дефіцит “ковідних” ліжок