Temperature icon

+3 вітряно

Затори: 1

dollar

27.29

euro

31.00

btc

$56 444

Новини

$100 млн чи безпека киян: хто зупинить забудову над метро «Оболонь»? СПЕЦТЕМА

05 Листопада 2021, Олеся

$100 млн чи безпека киян: хто зупинить забудову над метро «Оболонь»? СПЕЦТЕМА

Схоже, квадратні метри у скандальній забудові над метро «Оболонь» уже почали продавати. У багатоповерховому комплексі з торгових приміщень, бізнес-центру на 1-4-му поверхах та житлової частини з квартирами на наступних 12-ти кипить робота. Над входом до метро уже нависають балкони, а у наземний комплекс підземки впираються будівельні паркани. Кілька кроків донизу у підземку – на стінах видніються тріщини. Як розповідають місцеві мешканці, латати їх обіцяв забудовник. Той самий, що вклав $100 млн у новобудову, розміщену на рекордній у Києві близькості до метро.

ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВНИЦТВА OBOLON PLAZA ЗАПЛАНОВАНО НА ПОЧАТОК 2022 РОКУ

Інвесткомпанія Dragon Capital зводить уже другу висотку подібного типу на Оболоні. У портфель нерухомості Dragon Capital входять житлові комплекси Obolon Residences (М. Мінська), РК Obolon Plaza (М. Оболонь), торгові центри Аладдін, Piramida і Smart Plaza Obolon, бізнеc-центри Eurasia, GRAND, Horizon Park, Prime, а також інші офісні будівлі. Аби створити майданчик для PR-компанії забудовник через кілька місяців після того, як почав зведення комплексу відкрив поруч невеликий фонтан. А ще – дитячий майданчик з гойдалкою та кількома видами приладдя та гумовим покриттям у одному з дворів поруч, подібний до тих, які під вибори відривають депутати та місцеві адміністрації у дворах спальних районів.

Відповідно до проекту, 16-ти поверхівка на 71-квартиру буде обладнана підземним паркінгом. Щоправда, аналітики ринку нерухомості вже зазначали, що паркомісць забракне – адже на парковці під будинком буде 45 місць, тому там швидше будуть залишати свої чотириколісні власники квартир, натомість автівки, які приїздитимуть до бізнес-офісів ліпити вже буде нікуди – хіба на місці фонтану, який обладнав поруч забудовник. За проектом навколо будівлі буде місці для 21-ї машини. В реальності – місця для колісних вже не видно. Бо з одного боку будівля нависає над метро, з другого – впирається у трамвайну колію, далі – міні-клумби та фонтан, та залишається фасад з вікнами на супермаркет та залишки вуличної торгівлі, яку не встигли розігнати, коли виселяли з території невеликий базарчик.

Жителі району Оболонь, налякані, що у вході на станцію метро то відпадають шматки стелі, то плитка, то з’являються тріщини, забили на сполох – почали вимагати від забудовника негайно припинити роботи. Проте отримали відповідь, що всі біди ліквідують. Нині на місці вибитих плиток плями жовтої фарби. Проте стіни тріскають далі, по усьому периметру.

У КМДА ЗАПЕВНЯЮТЬ – БАГАТОПОВЕРХІВКУ ЗВОДИТИ НЕ ДОЗВОЛЯЛИ

У департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) на запит про причини появи забудови над станцією метро відповідають – дозвіл на зведення не давали:

«На сьогодні Департамент не давав та не реєстрував документів, що дають право на виконання підготовчих/будівельних робіт та засвідчують прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта на земельній ділянці з кадастровим номером 8000000000:78:098:0022 (саме це є номер ділянки, де нині зводиться Obolon Plaza – прим. ред.)», – повідомила Оксана Попович, в.о. директора департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю.

Водночас, у КМДА зазначають, що дозвіл на забудову надавала Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

«Відповідно до Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва ДАБІ видала замовнику будівництва, товариству з обмеженою відповідальністю «Солдур» дозвіл на виконання будівельних робіт «Будівництво багатофункціонального комплексу у складі закладів громадського харчування, торгівлі, офісних приміщень, житлових приміщень та підземного паркінгу на перетині Маршала Малиновського та проспекту Оболонського» ІУ 113200520938», – зазначила Оксана Попович.

Причиною, чому КМДА не має змоги вирішувати долю земельної ділянки та видавати чи ні дозвіл на забудову Попович називає відсутність повноважень – бо департамент погоджує будови класу наслідків СС1 (висотою до 4 поверхів) та СС2 (висотою від 5 поверхів), а ця будівля має клас наслідків СС3 (висотки, що містять офісні та торгові центри), дозволяти яку має повноваження виключно ДАБІ.

Високий клас наслідків СС3 означає, що вихід з ладу такої будівлі загрожує життю і здоров’ю для понад 400 осіб, що перебувають в ній постійно, більше 1 000 – періодично, і більше 50 000 – зовні. Можливі економічні збитки перевищують суму в 50 000 мінімальних зарплат. Вихід з ладу таких споруд може призвести до руйнування об’єктів національного масштабу енергетичної і транспортної інфраструктури, а також культурно-історичної спадщини. Експертиза об’єкта віднесеного до цього класу є обов’язковою умовою перед початком будівництва. Саме з цієї причини саме ДАБІ довірено видавати дозволи на такого роду забудови.

Як розповів громадський діяч, правозахисник та адвокат Дмитро Калько, з перших днів будівництва порушувалися кримінальні справи про незаконність його зведення. Зокрема йдеться про порушення будівельних норм, відсутності якісного планування, які містять небезпеку для пасажирів Метрополітену.

«ЖК «Obolon Plaza» буквально завалено активними кримінальними справами. Так, забудовника цього ЖК ТОВ “Солур” (кінцевий власник є Томаш Фіала) звинувачують у самовільному проведенні будівельних робіт на підставі кримінальної справи від 04 лютого 2019 року. Також, на забудовника відкрито кримінальну справу від 21 грудня 2019 року про самозахоплення земельної ділянки на площі Оболонській, 6. Крім цього, здійснюється кримінальне провадження від 27 лютого 2020 року за зловживання службовим становищем посадових осіб ТОВ “Солур” та Київметрополітену у зв’язку з незаконною забудовою земельної ділянки на метро Оболонь», – зазначив Калько.

Цікава деталь – на сайті ЛУН, де публікують результати перевірки нерухомості, визначають рівень безпеки для інвесторів, які захочуть у майбутньому стати власниками квартир у новобудах та повідомляють про можливі ризики, у перший рік зведення комплексу зазначалося про кримінальне провадження, яке стосувалося Київського метрополітену, небезпечного розташування будівлі та можливих зловживань з боку посадовців. Проте згодом інформація про останнє зникла. Відомості про будівлю або вирішили «відбілити» редактори порталу, або справу вирішено та домовлено між Dragon Capital та метрівцями.

На запит про наявність чи відсутність спору між забудовником та Київським метрополітеном у комунальному підприємстві відповіли, що «КП «Київський метрополітен» проектних рішень щодо вищезазначеного об’єкта будівництва не узгоджувало»:

«Підземні пішохідні переходи станції метрополітену «Оболонь» знаходяться на балансі КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району м. Києва». Об’єкт будівництва знаходиться поза межами технічних зон метрополітену», – повідомив начальник управління стратегічних комунікацій Дмитро Пінчук.

ЗАБУДОВНИКІВ НА ДІЛЯНКУ ВПУСТИЛА КИЇВРАДА

У червні 2018 року Департамент містобудування та архітектури КМДА своїм наказом від 15.06.2018 року №498 затвердив ТОВ “Солур” ГУО на проектування будівництва багатофункціонального комплексу. Передбачалося, що забудовник мав узгоджувати проектні рішення із КП “Київський метрополітен”. Але вже з лютого 2019 року Київська місцева прокуратура №5 у рамках кримінального провадження з’ясовує, на якій підставі ТОВ “Солур” почало будувати багатоповерхівку з торговим центром біля метро “Оболонь”. За версією слідства будівництво велося без дозвільних документів.

Проект рішення столичної міськради про розірвання договору оренди земельної ділянки у червні 2020 року вирішила розірвати комісія Київради VIII скликання з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (договір від 5.10.2006 року №78-6-00). Однак у вересні 2020 року– депутат Київради VIII скликання Володимир Назаренко (фракція “ВО “Свобода”), який був суб’єктом подання цього проекту раптом вирішив його відкликати.

У НОВІ КВАРТИРИ ВЖЕ ПОЧАЛИ ВКЛАДАТИ ІНВЕСТОРИ

Мінімальна вартість квадратного метру в ЖК Obolon Plaza була заявлена ще на етапі закладання котловану новобудови. Вона складає $1,6 тис. Чим вище розташовується майбутня квартира, тим дорожче буде коштувати в ній «квадрат». Сумарно, однокімнатними квартирами торгують за 4,96 і більше млн грн, двокімнатні продають за 5,26 млн грн і більше, трикімнатні – від 10,68 млн грн.

На повну торгують та спілкуються з охочими жити у 16-ти поверхівці на онлайн-майданчиках ЖК Obolon Plaza. З менеджерами з продажів заходять поспілкуватися і жителі мікрорайону. Зокрема, запитують, а куди подівся вхід до метро. На що їм відписують а-ля: «Не хвилюйтесь, все буде. Вхід до метро не зник, планується його оновлення».

Однак, вочевидь, людей, які живуть в мікрорайоні, така відповідь не задовільняє:

«А наскільки з минулого місяця перехід в метро зруйнувався – пораховано? Чи вашим забудовникам та архітекторам на те плювати з 15-го поверху? То чого одразу сваї не вбили у платформу метро Оболонь?», – говорить киянка Світлана Мешкова.  

З вимогою зупинити будівництво та притягнути до відповідальності за видачу дозвільних документів посадових осіб ДАБІ та замовника закликали президента Володимира Зеленського, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, голову комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка (фракція “Слуга народу”) активісти з громадської організації «Стоп корупція».

Активісти надіслали листа до перших осіб держави та нагадали, що забудова загрожує життю людей.

Підготувала Оксана Тупальська

Читайте також:

Чи уникнути киянам подорожчання транспорту в рази? СПЕЦРЕПОРТАЖ