Temperature icon

+3 вітряно

Затори: 1

dollar

27.29

euro

31.00

btc

$56 444

Новини

Хто наживається на евакуації автотранспорту у столиці? СПЕЦТЕМА

10 Листопада 2021, Олеся

Хто наживається на евакуації автотранспорту у столиці? СПЕЦТЕМА

Оповіді водіїв, машини яких забрали евакуаторів, звучать приблизно так: «Вийшов за хотдогом, повертаюсь – грузять. Куди відвезли не знаю, щоб забрати, дав «на лапу». Звичайно, у соцмережі потрапляють найяскравіші історії. Однак цієї осені у КМДА пообіцяли навести лад на ринку паркувальних послуг та зробити евакуацію виправданою та правомірною. Зокрема, планують поділити столицю на 3 зони, розпродати паркомісця в залежності від престижності та встановити відповідно тарифи. Але чи позбудуться після цього власники автомобілів втрат на тіньових дій евакуаторів та хабарів на штрафмайданчиках?

ЗАБИРАЮТЬ НЕ У ВСІХ

Чим дорожчий у водія автомобіль, тим менше проблем з евакуаторами. Вочевидь, таку машину шкодують служби контролю – чиєсь майно, як-не-як. Рідко беруть і дуже старі та поношені транспортні засоби – «Співчувають», – жартують автомобілісти. Як-не як, штраф складає близько 2 тисяч гривень.

«Я розумію, Кличку треба поповнювати бюджет! Але найсумніше, що коли ви приїжджаєте на штрафмайданчик, то розумієте, що там немає дорогих авто. Просто немає апріорі! Їх не евакуйовували НІКОЛИ! Це наші реалії: подвійні стандарти… Я коли це побачив, то зрозумів, що з 90-тих у нас нічого не змінилося», – розповідає автовласник Юрій, який не догледів своє авто та був змушений забирати зі штрафмайданчика.  

«Не хочете, щоб ваш тазик евакуювали, не полінуйтесь знайти паркомісце», – каже йому у відповідь інший водій.

Юрій розповів, що припаркував свою машину біля офісу, куди заїхав у справах, а коли вийшов – її уже не було, а на його місці стояв інший автомобіль.

«Коли подзвонив на 102, сказали відомостей про машину немає. Пішов пішки на Володимирську, 15, у Нацполіцію. Черга – людей з півсотні, всі на вулиці. Впускають по 2-3 особи. Приймає лише один інспектор. Черга рухається повільно. Водії підказали, що в додатку можна знайти машину. Але добре, що в мене не айфон, бо в айфоні додаток не працює. Завантажив, знайшов авто на карті. Заплатив в іншому додатку штраф за евакуацію та стоянку 1855 грн. Навіть якщо цього дня машина постояла на штрафмайданчику кілька годин – рахують як за добу. Робочий день в інспектора закінчився, ми, ще людей з 20, залишились під дверима: «Приходьте завтра». Наступного ранку за правилами вимагається платити за ще одну добу перебування на штрафмайданчику, не важливо, що ще і перша доба не минула. Єдина проблема – в додатку окремо ще наступну добу вписати не можна – треба було зразу платити за два дні. Прийшов на штрафмайданчик, розповів, що не можу доплатити за другу добу. Вони внесли в журнал заднім числом, що забрав раніше, віддали машину і я поїхав», – ділиться учасник пригоди.

А ось що розповів водій евакуатора, який забирає за викликом незручно припарковані автівки. З етичних причин назвемо його Леонід:

«По Києву евакуацією займаємося ми, ще приватні організації та «Київпастранс». Наша фірма виграла тендер. Забираємо неправильно припарковані авто та веземо на штрафмайданчик на Дарницю. З Оболоні, Виноградаря чи спальних районів не евакуйовуємо. Але це не від нас залежить, а від інспекторів поліції – куди викликають, туди їдемо забирати. За день наша організація забирає до 200 машин – більше не вміщається на парковку. Якщо почали грузити, а прийшов власник, просить – віддаємо, якщо вже завантажили, то частіше ні, але як дуже просить, то повертаємо. З «Київпастрансом» складніше, чув що вони гребуть, де попаде. Працюють біля метро Лівобережної та Дарниці та чистять центр», – сказав водій евакуатора Леонід.

У Києві водії шукають і знаходять свої автомобілі після евакуації на трьох штрафмайданчиках:

  • Поділ: вул. Набережно-Лугова, 6, працює з 9:00 до 18:00, пішки можна дістатися від метро Тараса Шевченка, автобусом 53. Тел. +380444288000
  • Сирець, ГУ НП: вул. Туполєва, 19, працює з 9:00 до 18:00, добратися можна від метро Сирець, автобусами 90, 719, 166, 186, 223. Тел. +380674404441
  • Дарниця: вул. Хоткевича, 20Б, працює з 9:00 до 20:00, найближча станція метро Чернігівська, маршрутка 423. Тел. +380445038003

ЕВАКУАЦІЯ ЗА СФАБРИКОВАНИМИ ПРИВОДАМИ

За клопотанням Офісу Генерального прокурора України Печерським районним судом м. Києва у вересні 2021 року було ухвалено рішення про ліквідацію евакуаторів, які вивозили припарковані у столиці автомобілі часто за сфабрикованими приводами, після чого громадяни були змушені платити вдвічі більші штрафи, ніж передбачено.

Зокрема, йдеться про ТОВ «Евакуатор Сервіс», ТОВ «Експедиція 777» та ТОВ «Автосос-Сервіс» та ТОВ «Експрес-Т». В ухвалі суду від вересня 2021 року зазначається, що задіяними у злочинній групі з незаконної евакуації були і службові особи Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.  

«У період з 22.06.2020 по 31.12.2020, шляхом зловживання службовим становищем всупереч Порядку тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання, затвердженого постановою КМУ від 14.11.2018 № 990, безпідставно складали акти огляду та тимчасового затримання транспортних засобів на території м. Києва, застосовуючи крайній захід забезпечення безпеки дорожнього руху у виді евакуації автомобіля всупереч ч. 3 ст. 2654 КУАП, які у подальшому доставлялись на спеціальний майданчик (стоянку) відповідно до укладених Договорів про надання послуг… чим спричинили майнової шкоди громадянам на суму 709 500 грн.», –зазначається в документі.

Суд ухвалив накласти арешт на майно – 10 евакуаторів, які збирали автомобілі у Києві та відвозили на штрафмайданчики. (Це враховуючи що відповідно до договорів з КМДА у всіх цих організацій у розпорядженні щонайменше 70 евакуаторів для роботи за викликами інспекторів – прим.).

Попри ухвалу суду, підприємства, майно яких мало б бути під арештом, схоже і далі продовжують працювати. Зокрема, ТОВ «Евакуатор-Сервіс», з юридичною адресою Вільямса 6Д, оф.43, керівником якого є Приймак Наталія Василівна, надалі пропонує цілодобові послуги з евакуації.

«Найдешевший найближчий евакуатор приїде до вас за лічені хвилини у районах Києва Оболонь. Позняки, Поділ, Дарниця, Голосіїво, Борщагівка, Троєщина та інших. Оптимальні ціни, швидка подача клієнту, доступна вартість за кілометри перевезення авто. Телефонуйте – обов’язково допоможемо Вам», – зазначають у рекламній службі компанії.

Подібно про цілодобову роботу сповіщають у ТОВ «Експрес-Т». За даними Youcontrol компанія зареєстрована на вул. Озерна, 10, її керівник Зінчук Дмитро Євгенійович.

ТОВ «Експедиція 777» за даними Оpendatabot керує Якуба Анатолій Васильович. Офіс зареєстровано за адресою вул. Героїв Дніпра, б.5, кв.38. Ця компанія не має свого сайту. Вона була створена за 4 місяці до того, як уклала договір з КМДА про роботу з евакуації автомобілів у столиці.

ТОВ «Автосос-сервіс» – зареєстровано за адресою вул. Звіринецька, 63. Керівник організації – Самофалов Ігор Володимирович.

ЩО ВІДОМО ПРО ПОРУШЕННЯ ПІД ЧАС ЕВАКУАЦІЇ

Можливі факти перевищення службового становища у 2019-2020 рр. керівництвом Інспекції з паркування, підпорядкованої Департаменту транспорту та інфраструктури КМДА Національна поліція України перевіряла влітку 2021 року. Зокрема, повідомлялося, що у Києві діяла злочинна група, яка мала план видати водіям 300 актів на добу, на підставі яких приватні служби евакуювали транспортні засоби. Щоб виконувати «денний план», вони начебто вдавалися до хитрощів – біля припаркованого автомобіля встановлювали знак «Дорожні роботи».

Як повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора України, відбулося 30 обшуків, під час яких виявили та вилучили документи, носії інформації, засоби зв’язку, гроші та інші речові докази.

«За місцем проживання осіб виявлено значну кількість актів огляду та тимчасового затримання транспортних засобів. Повідомлено про підозру п’яти службовим особам КМДА та двом керівникам приватних юридичних осіб. До цієї схеми було залучено керівників приватних служб, які займаються евакуацією транспортних засобів у м. Києві», – зазначають у прес-службі ОГПУ.

Заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Телеграм-каналі повідомляв, що співробітники Головного слідчого управління Національної поліції провели обшуки у приміщеннях КП «Київтранспарксервіс», Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації та приміщеннях компаній, які надають послуги з евакуації.

«Київська міська державна адміністрація відкрита до органів досудового розслідування. Діє принцип повної готовності до співпраці з правоохоронцями…», – повідомив тоді Костянтин Усов.

Водночас, на сайті КМДА зазначали, що такі масові обшуки вважають політичною акцією і системним тиском на міську владу з метою її дискредитації:

«Паралізована робота комунальних підприємств і структурних підрозділів КМДА створює перешкоди для втілення важливих для міста та киян проєктів». Детально про обшуки в столиці дивіться в публікації Обшуки в КМДА: політична розправа чи боротьба з корупцією. ЭКСКЛЮЗИВ

Начальник інспекції з паркування КМДА Дмитро Рахматуллін, який за даними видання «Українська правда», був одним з тих чиновників столичної адміністрації, якому слідчі вручили підозру в участі в злочинній оборудці з евакуації. Він заявив, що звинувачення прокуратури у завищеній вартості евакуації безпідставні.

«Поняття тарифу на оплату штрафу не існує. Факт винесення постанови про адмінправопорушення і є штрафом, передбаченим адміністративним кодексом в еквіваленті від 340 гривень до 680 гривень в залежності від порушення. Якщо автомобіль суттєво перешкоджає руху, він підпадає під евакуацію, а вже для його повернення порушнику потрібно сплатити 144 гривні за збереження автомобіля на штрафмайданчику МВС, 680 гривень за саме порушення правил дорожнього руху та 1270 гривень за транспортування авто», – зазначив Рахматуллін.

Якщо водій вважає, що його автомобіль евакуювали без факту порушення правил паркування, він може це оскаржити у суді. Однак, за словами Дмитра Рахматулліна, за всі роки діяльності інспекції з паркування було лише 3 випадки такого оскарження. Під час розгляду усіх таких справ відповідачем виступає представник департаменту транспортної інфраструктури. Щодня на вулиці Києва виїжджають щонайменше півсотні евакуаторів та евакуйовують близько 60-ти тисяч автівок на рік. Таким чином, за 12 місяців водії сплачують штрафів на понад 70 млн грн. Близько третини цих коштів мають надходити до бюджету столиці. Приблизно 66% від штрафів, сплачених водіями, що повертають свої авта, іде на роботу компаній з евакуації.

Підготувала Оксана Тупальська

Читайте також:

Чи уникнути киянам подорожчання транспорту в рази? СПЕЦРЕПОРТАЖ