Главная Життя Бійка за місце в автобусі: до чого киян доводить локдаун (ВІДЕО)

Бійка за місце в автобусі: до чого киян доводить локдаун (ВІДЕО)

by Марія

В одному з київських маршрутних автобусів між пасажирами сталася бійка. Як повідомляють очевидці, чоловіки намагалися зайняти сидяче місце в салоні маршрутки, через що і почали гамселити один одного.

Відео інциденту опублікував на своїй Facebook-сторінці киянин Олександр Мунтян.

Зазначається, що обидва пасажири були без масок, згодом до бійки приєднався ще один чоловік, який спочатку намагався розняти учасників конфлікту.

«На кінцевих зупинках пасажири лізуть у бійку з водіями і кричать, що самі будуть розбиратися з поліцією. Тобто ситуація дуже складна і напружена», – розповів “Сьогодні” голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко.

Крім того, люди з зупинок навіть кидають каміння в автобуси за те, що ті не зупинилися, – всі хочуть доїхати на роботу.

“Тільки із сьогоднішнього ранку складено до 60 протоколів на водіїв маршруток. А один протокол – це штраф у розмірі 17 тис. грн. І його складають саме на водія. З цієї причини водії просто з’їжджають з маршрутів у парк і відмовляються працювати. Водій фізично не в змозі не пускати в салон пасажирів – це завдання поліції. Нехай ставлять на кожній зупинці поліцейського і він контролює кількість пасажирів у салоні”, – зазначає Мойсеєнко.

related posts

Leave a Comment