Главная Життя Прибрати в квартирі та допомогти іншим: куди в Києві здати старі речі

Прибрати в квартирі та допомогти іншим: куди в Києві здати старі речі

by Марія

До столиці завітала весна, тож кияни традиційно відкривають сезон генеральними прибираннями та наводять лад у шафах. Проте, не кожен знає, куди можна віддати старі книги, одяг, іграшки, аксесуари та взуття.

Просто викидати речі, які збереглися у хорошому стані, але вкриваються пилюкою у шафі, чекаючи свого «зіркового часу», шкода. Замість того, аби виносити на сміття, можна віддати їх до перевірених благодійних організацій. Столичний контакт-центр “1551” зібрав список соціальних проектів, куди можна здати речі, аби їх віддали тому, хто має в них потребу.

  • Благодійний фонд «Кошик добра»

Зручна мапа благодійного фонду допоможе знайти найближчий до вашого будинку спеціальний контейнер для уживаних/старих речей.

  • Міжнародний благодійний фонд Гарних справ

Передає речі родинам, які опинились у складних життєвих обставинах. Речі можна здати за адресою: вул. Саксаганського, 77 (з 11:00 до 16:00 у будні дні). Тільки домовляйтесь завчасно за номером 044 289 00 79.

  • Фундація Дарини Жолдак

Займається популяризацією читання й збирає книги для сільських бібліотек та дитбудинків. Книги можна принести до Центральної бібліотеки Солом’янського району Києва за адресою вул. Освіти, 14 А (з 11:00 до 19:00 у будні, крім п’ятниці, та з 10:00 до 18:00 у вихідні).

  • Християнська церква Філадельфія

Речі приймають за адресою вул. Голосіївська, 57 б, ст. м. «Голосіївська» з 10:00 до 21:00.

  • Благодійний фонд Карітас Київ

Приймає одяг, взуття, текстиль. Найбільше тут потрібна постільна білизна. Її працівники фонду виперуть у власній пральні та передадуть проєкту «Домашня опіка», що піклується про самотніх літніх людей, які не можуть пересуватись самостійно. Ще у «Карітас Київ» попереджають, що не мають можливості приймати великі об’єми речей, тож просять приносити не більше 10 пакетів одягу. Адреса: вул. Микитенка, 7 б.

  • Червоний Хрест України

Товариство організувало благодійні пункти по всій країні. Ними користуються люди, які через важку життєву ситуацію не можуть самостійно купувати одяг, взуття, товари хатнього вжитку тощо. У Києві ви можете обрати будь-яку адресу за посиланням. Перш ніж їхати, обов’язково зателефонуйте за номерами вказаними на сайті.

Допомагає дорослим онкохворим. Одяг, взуття, книги, аксесуари можна приносити щодня з 16:00 до 20:00 за адресою вул. Шовковична 39/1 – це територія Олександрівської клінічної лікарні. Вам потрібен корпус № 6, 1-й поверх, тут склад фонду. Найбільш якісні речі продають, а отримані кошти спрямовують на допомогу. Решту грошей віддають малозабезпеченим людям. Контактний номер: 063 454 55 52 (Федоренко Альона).

Соціальний проєкт для допомоги малозабезпеченим сім’ям у селах України. Особливо бракує інвалідних візків, милиць, ходунків, памперсів, ліків, шкільного приладдя, їжі. Контактний номер: 096 681 28 99.

Комісійний магазин люксових брендів, де оцінюють дизайнерські речі. Після комісійного огляду вам відшкодовують собівартість і виставляють річ на продаж. Речі на комісію приймають в гарному або дуже гарному стані після попереднього узгодження по фото.

  • Благодійний магазин «Ласка»

Приймають речі за адресою вул. І. Франка, 15. Режим роботи: понеділок – п’ятниця (12:00-19:00), субота – неділя (14:00-19:00). Контактний телефон: 063 454 55 52.

Мають спеціальні контейнери для збору вживаних речей – одягу, взуття та книжок. Гаряча лінія: 0 800 501 101.

Здати непотрібні речі на благодійність можна за умови, що вони будуть чистими, акуратними та справними.

related posts

Leave a Comment