Главная Життя Михайло Терентьєв: як ОСББ отримати земельну ділянку – алгоритм дій

Михайло Терентьєв: як ОСББ отримати земельну ділянку – алгоритм дій

by Cветлана
терентьев

Отримання земельної ділянки ОСББ – непроста, але реальна процедура. Повідомив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв. Алгоритмом дій, як це можна зробити, він поділився на своїй сторінці в Facebook.

Для цього необхідно “пройти” кілька кроків:

• Спочатку необхідно звернутись до Київської міської ради з відповідним клопотанням про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. У клопотанні зазначаються такі відомості про земельну ділянку: місце розташування (адреса), кадастровий номер, орієнтовний розмір, цільове призначення, вид права, на якому зацікавлена особа має намір одержати земельну ділянку. Приклад клопотання та які документи додаються до нього можна скачати тут https://is.gd/no0wQd.

• Департамент земельних ресурсів проводить експертизу всієї документації.

• Проект рішення або про відмову у наданні дозволу, або про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою передається на розгляд постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, а також на розгляд постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

• Далі проект рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розглядається на засіданні Київради.

• Після отримання рішення Київської міської ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою мешканці ОСББ за свої кошти розробляють цей проект, який затверджується Департаментом містобудування та архітектури і Департаментом земельних ресурсів.

• Затверджена документація подається до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві для державної реєстрації земельної ділянки.

• У Департаменті земельних ресурсів готується проект рішення вже про надання у постійне користування земельної ділянки ОСББ, що також розглядається спочатку на комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, а потім на сесії КМР.

• Мешканці ОСББ оформлюють земельну ділянку у постійне користування ✅За більш детальною інформацією та допомогою Михайло Терентьєв порадив звертатися до його громадської приймальної за телефоном: 044 451 52 64

related posts

Leave a Comment