Главная Життя Святошинський район – лідер рейтингу за березень

Святошинський район – лідер рейтингу за березень

by Cветлана

У березні 2021 року найвищий рівень виконання звернень громадян з питань життєдіяльності району, житлово-комунального господарства та щодо забезпечення благоустрою міста зафіксовано у Святошинському районі столиці. Такі показники забезпечили йому друге місце в загальному рейтингу за результатами діяльності райдержадміністрацій в місті Києві за січень-березень поточного року. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Рейтингування райдержадміністрацій здійснюється з метою виявлення проблемних питань забезпечення життєдіяльності в м. Києві районними органами виконавчої влади та прийняття оперативних управлінських рішень для їх розв’язання проводиться за окремими показниками на підставі відомостей структурних підрозділів КМДА та КБУ «Контактний центр міста Києва».

За січень березень 2020 року оцінювання здійснювалося за 10 показниками з 21. Рейтингування не здійснювалося за 11 показниками: 5 щоквартальними (данні за показниками надаються із затримкою на місяць), 4 щопіврічними та 2 щомісячними (через введення карантинних обмежень щодо проведення масових заходів та відвідування державних установ).

related posts

Leave a Comment