Temperature icon

+26, сонячно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

На площі Перемоги облаштують велодоріжки та велопарковки

02 Травень 2021, Cветлана

На площі Перемоги облаштують велодоріжки та велопарковки

Роботи, які триватимуть до 2024 року, передбачають підвищення безпеки дорожнього руху. Запланована реконструкція, за попередньою оцінкою експертів Європейського інвестиційного банку, надасть можливість знизити аварійність на площі на 31%, стабілізує й у подальшому зменшить рівень травматизму і смертності. Адже аналіз дорожньо-транспортних пригод на площі Перемоги довжиною близько 3,2 км свідчить про наявність аварійно-небезпечної ділянки: за 2017-2019 роки тут сталось 1341 ДТП. Із них найчастіші, зокрема, – зіткнення транспортних засобів і наїзд на пішоходів.

На площі з’являться велодоріжки, велостійки очікування та велопарковки.

Замовником робіт визначено комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху». Воно несе відповідальність за виконання робіт в установлені терміни згідно із затвердженим графіком, а також за раціональне й цільове використання бюджетних коштів.

Роботи триватимуть у рамках участі КП «Центр організації дорожнього руху» у проекті «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України» за рахунок залучених кредитних коштів (Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку) та столичного бюджету.

Читайте також:

Франція дозволила в’їзд українцям