Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,7

euro

31,5

btc

$39 784, 80

Новини

Маски та дистанція: як пройде ЗНО для школярів в умовах карантину

04 Травень 2021, Gs

Маски та дистанція: як пройде ЗНО для школярів в умовах карантину

Попри пандемію та введені карантинні обмеження зовнішнє незалежне тестування для випускників цього року має відбутися у запланований термін. Проте школярів звільнили від обов’язкового проходження державної підсумкової атестації, у тому числі від ЗНО – останнє необхідно тільки тим, хто збирається цього року вступати до вишів.

Усі учасники ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів, бути в масках, мати при собі і користуватися антисептиками, – розповів РБК-Україна в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко. 

“Під час тестування в аудиторіях перебуватиме максимум по 15 учасників і по два інструктори, як того вимагають правила. Так, між учасниками в аудиторії обов’язково буде дотримано принципу соціального дистанціювання, яке також буде забезпечено біля входу до приміщень пунктів тестування”, – розповів виданню керівник УЦОЯО.

Бойко зазначив, що на вході в пункти тестування будуть вимірювати температуру, а приміщення будуть провітрюватися і дезінфікуватися. Крім того, щоб убезпечити педагогів, які працюють на ЗНО, МОЗ запропонувало їм добровільно провакцинуватися до початку тестів. Та у разі відмови брати участь у проведенні ЗНО не заборонятимуть.

Читайте також:

За липень в Україні потонули майже 400 людей