Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

Карантин відправив у “локдаун”: як змінився ринок праці за два роки

06 Травень 2021, Cветлана

Карантин відправив у “локдаун”: як змінився ринок праці за два роки

“ДИСТАНЦІЙКА” – НАЗАВЖДИ?

“Карантинне” дежавю! Знову весна і знову жорсткий карантин у Києві. Щоправда, цього разу сценарій дещо змінили – в порівнянні з минулорічним локдауном. Метро та наземний транспорт працювали, хоч і за спецперепустками. Більшість підприємств частково залишили персонал на робочих місцях. Та і на вулицю не треба було виходити, обертаючись на різні боки та остерігаючись правоохоронців, а також , тікаючи від людей, – потенційних хворих. Більшість морально вже адаптувалася та призвичаїлася до нових норм життя, та все ж загальні особливості, характерні для “ковідної дійсності” – залишилися!

Киянка Ольга займається маркетингом і ще від періоду першого локдауну працює дистанційно. Усе ж зізнається: досі відчуття, що зміни тимчасові і неодмінно пройдуть, її не покидає. Саме тому в неї вдома досі як не було, так і не має облаштованого робочого місця. За ноутбуком працює то на дивані, то на кухонному столі. Каже – звикла…

Другий локдаун завершився і ще не відомо скільки їх буде попереду, але більшість працівників на нову дійсність реагує саме так, як Олена – стверджує директор компанії World Staff Віталій Михайлов. Тим не менш, близько третини тих, хто зараз працює на “дистанційці” так і залишиться на ній працювати – впевнений Михайлов. Цю необхідність диктує ринок: роботодавцю не потрібно організовувати робоче місце, платити за дорожчий і більший офіс. Знявши менший та дешевший, на місцях можна залишити працювати лише одиниці – саме тих, у кому є така потреба. Так вдасться зекономити на оренді і комунальних платежах.

фото: Віталій Михайлов

Рішення – відправити частину колективу на віддалену роботу – було сто разів виваженим, і якщо до нього вдалися – то навряд чи таке рішення буде зміненим. Адже за колишніми принципами звикли працювати не тільки робітники, а й роботодавці. Практика ж для багатьох показала і ефективність, і зручність роботи вдома. Для працівника це також виявилося економією часу і ресурсів.

НА ЧОМУ ЕКОНОМЛЯТЬ РОБОТОДАВЦІ?

Опитування, проведене аналітиками кадрового порталу grc.ua, показало: українські компанії ретельно переглянули свої бюджети і відмовилися від цілих статей витрат – корпоративів (при цьому частина співробітників додали, що зекономлені суми були перенаправлені на закупівлю медичних препаратів і допомогу лікарям), відряджень (бізнес-комунікації були зведені до дзвінків в zoom і в інших месенджерах), та від оренди приміщень. Частина компаній скоротила персонал, відмовилася від навчання співробітників за рахунок власних бюджетів та заморозила виплати бонусів.

Нічого не змінилося лише у 3,6% опитаних, з чого можна зробити висновок, що в період карантинних обмежень практично кожна компанія в Україні переглянула свої витрати і максимально їх оптимізувала.

НА ЧОМУ ЕКОНОМЛЯТЬ РОБІТНИКИ?

За даними Держстату, рівень безробіття наразі складає 9,9%, для порівняння – рік тому цей показник дорівнював 7,8%. Водночас, як переконує статистика від Центру зайнятості, більше 0,5 млн людей отримали статус безробітного з початку карантину. І це лише офіційні дані, реальна картина – набагато гірша.

Залишившись без роботи, або ж боячись втратити роботу, значна частина людей вдається до економії. За даними соціологічного дослідження, проведеного Research & Branding Group, основними статтями витрат для зменшення витрат виявилися відпочинок і відпустка (51%), одяг і взуття (50%), продукти харчування (44%), а також дозвілля і розваги (41%).

Сім з десяти українців мають певні заощадження на випадок безробіття, відповідно, не мають – 30%.

А відкладені і зекономлені гроші досить невеликі: 24% відзначають, що їх вистачить не більше, аніж на місяць, 17% – на два місяці, кожному десятому – на 3-4 місяці. Лише 2% опитаних відзначили, що накопичених грошей їм вистачить більш, аніж на рік.

Результати опитування також показали: третина українців за період карантину встигла змінити місце роботи, а кожному четвертому довелося змінити професійну сферу діяльності. Кожного сьомого відправили в неоплачувану відпустку, а кожен восьмий-дев’ятий і зовсім втратив будь-який заробіток.

Серед основних проблем, які принесла пандемія, співробітники назвали технічні проблеми і організацію робочого процесу, збільшення обсягів роботи та скорочення зарплат. Це показало ще одне опитування, проведене порталом grc.ua.

Серед позитивних моментів – зміна графіку роботи на більш гнучкий та віддалений. Така можливість надавалася більш, аніж половині респондентів.

Найбільш надійним показником стану ринку праці є зарплата. Виявилося, що в цілому, незважаючи на карантинні обмеження, у більшості опитаних рівень зарплат зріс. Щоправда, інші взагалі її втратили.

Зарплати українців змінилися:

  • зменшилися на 20% – 15,1%
  • зменшилась на 15-20% – 5,5%
  • зменшилась на 5-10% – 9,6%
  • не змінилася – 4,4%
  • зросла на 5-10% – 39,8%
  • зросла на 15-20% – 16,5%
  • зросла більше, аніж на 20% – 1.4%

ЯК ЗМІНИВСЯ РИНОК ПРАЦІ?

Наразі майже не шукають працівників у готельно-ресторанному бізнесі й туризмі – кількість вакансій впала в семеро. За даними Центру зайнятості, відкрито 925 вакансій, хоча ще два роки тому їх було більше 7 000. Попит на людей цих професій упав на 86%.

До 22% зменшилася потреба в людях, задіяних у сфері обслуговування. А також – у робітниках роздрібної торгівлі та страхування – до 70%. Щодо перших – відкритими є близько 30% вакансій. Страховиків шукають удвічі менше.

Майже не змінилася ситуація у банківській сфері та фінансах. Найнижчий показник зафіксований на рівні 47%, найвищий – 63%. Серед усіх сфер діяльності найменший спад був зафіксований у медицині та нерухомості. Цю інформацію підтверджують й дані кадрових порталів, зокрема, work.ua

ХТО ЗАРОБЛЯЄ НА ПАНДЕМІЇ?

Деяким компаніям коронавірус приніс додаткові прибутки. Чи не найбільше заробили виробники гігієнічної та захисної продукції. Рекордно зріс попит на дезінфектори та санітайзери для рук — приблизно в 15 разів.

У періоди запровадження обмежувальних заходів люди більше часу проводять у себе вдома. Це змінює їхній підхід до шопінгу та спонукає більше купувати онлайн.

Зокрема, один з найбільших у світі майданчиків для продажу товарів через інтернет, компанія Amazon, оголосила про рекордне збільшення замовлень. Для того, аби мати змогу їх обробити, компанія найняла на роботу 100 тисяч нових працівників. Також зросли обсяги китайських сервісів доставки. У розпал карантину в Китаї вони доставляли в середньому на 33% більше товарів своїм клієнтам, аніж зазвичай.

Неможливість сходити в кінотеатри вплинула на різноманітні стрімінгові сервіси. Найбільший з них, Netflix, у зв’язку з карантином очікує на зростання кількості підписників на 7 мільйонів.

Ці дані наводить Forbes. Однак, тут зазначають, що вони можуть відрізнятися від реальних цифр. До того ж, вони постійно змінюються за умов адаптивного карантину, коли регіони змінюють своє “попадання” до червоної, чи то, наприклад, “жовтої” зони.

ПІСЛЯ КРИЗИ НЕМИНУЧЕ ПРИХОДИТЬ ЗРОСТАННЯ

Більшість економістів та експертів ринку праці заспокоюють: будь-яка пандемія рано чи пізно закінчується. Після цього зростання не минуче – воно очікується і в економіці, і на ринку праці. Та пандемія все ж продиктує зміни і в підходах, і в графіках роботи. Наприклад, у постковідний період багато компаній можуть перейти з п’ятиденки на офісну чотириденку і дозволять співробітникам раз на тиждень не з’являтися в офісі, а працювати з дому.

Поки ж для тих роботодавців, які не хочуть втратити найкращих своїх працівників, рекомендують залишити для них хоча б частину пільг та привілеїв. З найпростішого – допомогти забезпечити робоче місце вдома. Проявляючи увагу, можна буде зберегти найбільш “цінні” кадри та уникнути їхнього “професійного вигорання”. 

Підготувала Світлана Мрійко

Читайте також:

У Києві неподалік телецентру виявили залишки двох людей