Temperature icon

+25, ясно

Затори: 1

dollar

26,86

euro

31,70

btc

$38 230, 80

Новини

Вакцинацію від коронавірусу під час свят не припиняли, – ОДА

05 Травень 2021, Gs

Вакцинацію від коронавірусу під час свят не припиняли, – ОДА

Під час Великодніх і травневих свят вакцинальна кампанія проти COVID-19 на Київщині продовжувалась. Щодня в області щеплення отримували понад пів сотні людей.

Про це повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Для нас важливо не втрачати жодного дня. Саме тому на вихідних ми не зупиняли процес вакцинації. Це було результативно, адже щодня в нас знаходяться бажаючі з визначених цільових груп отримати першу дозу вакцини проти коронавірусу. Тож поки працюємо в посиленому режимі», – уточнив він.

Загалом, Київщина має в наявності три партії вакцин від різних виробників:
– німецьку Сomirnaty/Pfizer-BioNTech використовують для щеплення мешканців і працівників будинків для людей похилого віку та спеціалізованих психоневрологічних закладів;
– китайську CoronaVac/Sinovac – для медиків, маломобільних груп населення, опікунів і працівників освіти, які будуть залучені до проведення ЗНО;
– південнокорейську AstraZeneca-SKBio – для щеплення людей віком 65+, а також для ревакцинації тих, хто вже отримав першу дозу індійської вакцини AstraZeneca/Covishield.

Із початку вакцинальної кампанії щеплення проти коронавірусу на Київщині отримали 42 282 людей. Більша половина з них – жінки.

Читайте також:

Від завтра на Гаванському мосту обмежать рух транспорту