Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,7

euro

31,5

btc

$39 784, 80

Новини

Біля київських лікарень змінять схему для під’їзду “швидких”

07 Травень 2021, Марія

Біля київських лікарень змінять схему для під’їзду “швидких”

У Києві мінятимуть схему проблемного під’їзду “швидких” до місцевих лікарень.

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

«Ми визначили перелік медичних установ Києва з найбільш проблемними під’їздами для швидких допомог. Зараз триває робота із упорядкування дорожнього руху на заїздах до лікарень, щоб забезпечити оперативне прибуття швидких до місця надання термінової медичної допомоги»,  зазначив Усов.

За словами заступника голови КМДА, в чотирьох медичних закладах Києва вже встановлено делініатори у місцях заїзду швидких, і планується зробити це ще у дев’яти лікарнях міста.

«Хаотичне паркування уповільнює рух швидких. Через безвідповідальних водіїв швидкі втрачають дорогоцінний час, який комусь може вартувати життя»,  наголосив Костянтин Усов.

Делініатори у місцях під’їзду медичного спецтранспорту вже встановили у Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, Київській міській клінічній лікарні №8, Київській міській клінічній лікарні №9 та Дитячій клінічній лікарні №7.

Також КМДА зараз збирає дані з GPS-трекерів усіх швидких допомог і слідкує на яких вулицях Києва вони уповільнюються. У тих місцях система дорожнього руху буде змінена.

Читайте також:

За липень в Україні потонули майже 400 людей