Temperature icon

+10, невеликий дощ

Затори: 3

dollar

26,70

euro

31,46

btc

$32 013,20

Новини

Розв’язку біля мосту Патона на Лівому березі добудували

18 Грудень 2020, Богдан

Розв’язку біля мосту Патона на Лівому березі добудували

У Києві після 14 років з дати оголошення реставрації завершили будувати розв’язку на перетині Дніпровської набережної та просп. Соборності (біля мосту Патона на лівому березі). Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв у Facebook.

“Стирчащі люки, завалений бордюрний камень, відсутність благоустрою і нижні шари дорожнього покриття без розмітки – довгі роки саме так виглядала розв’язка… Рішення про реконструкцію розв’язки було прийнято в далекому 2006 році”, – йдеться у повідомленні.З 2008 року було побудовано тунель, підпірні стінки, лівоповоротні та правоповоротні з’їзди, нижній шар асфальтобетонного покриття, розпочато перевлаштування інженерних мереж. Трохи пізніше було завершено роботи з влаштування мереж водопроводу і дощової каналізації.

3 травня 2020 р. видано розпорядження КМДА про перезатвердження проекту. “Наразі так званий лівобережний підхід до мосту Патона перестав бути для автомобілістів випробуванням. Розв’язка, яка довгі роки чекала на “кращі часи”, набула завершеного вигляду з новим асфальтобетонним покриттям проїжджої частини і тротуарів, освітленням, пониженням, тактильною плиткою”, – йдеться у повідомленні. 

Під час завершення робіт враховано збільшення кількості велосипедистів на дорогах. Внесено зміни до проекту організації дорожнього руху з влаштуванням велосмуги та велодоріжки, які весною наступного року поєднають веломережу уздовж парку на Русанівській набережній мостом через Русанівську протоку з Дніпровською набережною.

Читайте також:

У Києві сталася поліцейська погоня зі стріляниною