Temperature icon

+30, мінлива хмарність

Затори: 2

dollar

26,80

euro

31,56

btc

$40 102, 10

Новини

Стартувала реєстрація на іспити для вступу до магістратури

11 Травень 2021, Марія

Стартувала реєстрація на іспити для вступу до магістратури

Сьогодні почалася реєстрація на іспити для вступу до магістратури. Йдеться про єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування.

Про це повідомили у прес-службі МОН.

“Сьогодні, 11 травня 2021 року, стартувала реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу до магістратури. ЄФВВ складають вступники на спеціальності 081 «Право» і 293 «Міжнародне право»”, – йдеться у повідомленні.

Реєстрацію буде здійснюватиме приймальна комісія закладу вищої освіти до 3 червня включно за умови особистої присутності особи, яка хоче брати участь у конкурсному відборі на навчання для отримання ступеня магістра, або дистанційно.

Вступні іспити проведуть у Києві та в усіх обласних центрах України (крім Донецька і Луганська). У Донецькій і Луганській областях працюватимуть пункти в Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуці, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

У Міносвіти звертають увагу, що основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 30 червня, єдиного фахового вступного випробування – 2 липня (додаткова сесія проводиться в терміни, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).

Читайте також:

У комунальному підприємстві «Плесо» проводять обшуки