Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

“Київзеленбуд” перевірять на несплату податків

12 Травень 2021, Cветлана

“Київзеленбуд” перевірять на несплату податків

В “Київзеленбуд” пройшли обшуки у справі про можливу несплату податків під час реконструкції столичних парків. Про це повідомила прокуратура Києва. Обшуки пройшли в комунальному підприємстві і підрядних підприємствах.

“Згідно з матеріалами слідства, ТОВ “Євротехнології Груп”, “Будмонтажсервіс 1” і “Промбудмеханізація”, протягом 2019-2020 року на замовлення “Київзеленбуд” здійснювали роботи по будівництву і реконструкції парків відпочинку в м.Києві, а саме “Наталка” , “Совки”, “Веселка”, “Куренівський” та інші. При цьому зазначені підрядні організації, діючи в змові з посадовими особами КО “Київзеленбуд”, відзначали у фінансовій документації реквізити підприємств із ознаками фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт, що дозволяло ухилятися від сплати податків в особливо великих розмірах”, – повідомили в прокуратурі.

За даними прокуратури, при реконструкції столичних парків могли недоплатити більше 30 мільйонів гривень податків. Документи підприємств почали перевіряти разом з фіскальною службою.

Читайте також:

На Київщині почали вакцинувати трудові колективи