Главная Життя “Київзеленбуд” відповів на підозри щодо можливої несплати податків

“Київзеленбуд” відповів на підозри щодо можливої несплати податків

by Cветлана

«Київзеленбуд» сприяє та надає всі необхідні документи у встановленому кримінально-процесуальним законодавством порядку правоохоронним органам у розслідуванні щодо дій підрядних організацій у рамках кримінального провадження в частині можливого ухилення від сплати податків під час проведення капітальних ремонтів та реконструкцій деяких столичних парків і скверів.

«Ми максимально відкриті та прозорі у своїй діяльності та сприяємо у встановленні істини та всіх обставин у рамках кримінального провадження ДФС України. Підкреслю, що у комунального об’єднання «Київзеленбуд» відсутня будь-яка заборгованість по сплаті податків до бюджету», ­– зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Раніше прес-служба Київської міської прокуратури повідомила, що правоохоронці, у вівторок, 11 травня, спільно з працівниками ГУ ДФС у м. Києві проводили обшуки у службових приміщеннях КО «Київзеленбуд» та в офісних приміщеннях підрядних підприємств в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків під час здійснення робіт з реконструкції столичних парків на суму понад 30 млн. гривень.

related posts

Leave a Comment