Temperature icon

+25, ясно

Затори: 1

dollar

26,86

euro

31,70

btc

$38 230, 80

Новини

Обшуки у підрядника будівництва Подільського мосту: що відомо

13 Травень 2021, Cветлана

Обшуки у підрядника будівництва Подільського мосту: що відомо

ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури продовжує розслідування кримінального провадження за підозрою в ухиленні від сплати податків на суму 9 млн грн щодо службових осіб приватного підприємства, яке здійснювало будівельні роботи на Подільського мостового переходу через річку Дніпро у м. Києві.

Про це повідомляється на офіційній Facebook сторінці ДФС.

Згідно з матеріалами слідства, службові особи ТОВ “Спецпроект-Інвест”, на замовлення генпідрядника ТОВ “Еко-буд Трейд”, упродовж 2020 року, здійснювали роботи по будівництву. При цьому підрядне підприємство відобразило у бухгалтерській та податковій звітності фінансово-господарські операцій з ТОВ “БК Будівельний майданчик”, ТОВ “Будівельна група «Буддекорсервіс»”, які мають ознаки фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт, що дозволяло ухилятися від сплати податків в особливо великих розмірах.

Нагадаю: у липні минулого року Нацполіція провела 17 обшуків у справі про розкрадання коштів на будівництві Подільського моста. Поліцейські з’ясували, що протягом 2019-2020 років фігуранти уклали угоди з 6 фірмами на загальну суму понад 4 мільярди гривень. Кошти були перераховані субпідрядним організаціям, однак роботи фактично не проводилися. А частину цих коштів виведено в тіньовий обіг.

Читайте також:

Від завтра на Гаванському мосту обмежать рух транспорту