Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

Департамент земельних ресурсів відповів правоохоронцям

13 Травень 2021, Cветлана

Департамент земельних ресурсів відповів правоохоронцям

Кримінальне провадження – це позитивний результат здійсненої протягом останніх років інвентаризації земель міста. Йдеться про розслідування кримінального провадження щодо несплати коштів за користування земельною ділянкою, підтверджено користування суб’єктом господарювання ділянкою без належного оформлення права на неї.

За інформацією Київської міської прокуратури, досудовим розслідуванням встановлено, що директор приватного підприємства ще в 2013 році, придбавши об’єкти нерухомості, розташовані на комунальній землі, умисно не уклав договір оренди земельної ділянки, а користувався нею безоплатно.

У Департаменті сподіваються, що така співпраця дасть результат і в майбутньому. Зокрема, допоможе правоохоронним органам виявити випадки несплати податків.

Як повідомила Київська міська прокуратура, згідно з висновком експертизи, такими діями територіальній громаді м. Києва завдано шкоду в розмірі майже 19,5 млн гривень.

Наразі складено повідомлення про підозру директору приватного підприємства за ч. 2 ст. 364-1 КК України. Вживаються заходи для його

Читайте також:

На Київщині почали вакцинувати трудові колективи