Temperature icon

+26, сонячно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

КМДА: День Європи пройде у комбінованому форматі

13 Травень 2021, Cветлана

КМДА: День Європи пройде у комбінованому форматі

День Європи в Україні відзначатимуть 15 травня. Святкування, що проходитиме в онлайн- та офлайн форматах, передбачає мистецькі, інформаційні заходи, створення інсталяції та ще багато цікавого. Про це під час прес-конференції повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Концепція свята присвячена річці Дунай, адже цьогоріч Україну обрано головою Дунайської комісії – міжнародної міжурядової організації, основними цілями діяльності якої є забезпечення і розвиток вільного судноплавства на Дунаї. Це вперше країна, яка не є членом ЄС, очолює європейську міжурядову організацію, повідомив куратор Днів Європи та Сьомого міжнародного фестивалю мистецтв Anne de Kyiv Fest Федір Баландін.

Цій темі буде присвячена і арт-інсталяція «Дунай» у стилі супрематизму з інформаційними вежами придунайських країн уздовж імпровізованого «русла» річки. Автор експозиції – ілюстратор Андрій Єрмоленко.

О 21:00 розпочнеться концерт симфонічної музики під диригуванням всесвітньовідомого українського диригента Кирила Карабиця.

Читайте також:

Франція дозволила в’їзд українцям