Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,82

euro

31,56

btc

$40 147,4

Новини

Обшуки в “Київпастранс”: подробиці

14 Травень 2021, Cветлана

Обшуки в “Київпастранс”: подробиці

Державна фіскальна служба України в рамках розслідування у справі про привласнення коштів, виділених на реконструкцію трамвайної лінії в Деснянському районі Києва, здійснює обшуки в приміщеннях КП “Київпастранс” і підрядного комерційного підприємства.

Про це інформує пресслужба ДФС.

“За версією слідства, посадовці КП “Київпастранс” та підрядного комерційного підприємства, використовуючи суб’єкти господарської діяльності з ознаками ризикованості та транзитності, у 2020 році привласнили бюджетні кошти в особливо великих розмірах, виділених на реконструкцію трамвайної лінії в Деснянському районі м. Києва. Крім того, посадові особи підрядного комерційного підприємства ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах”, – сказано в повідомленні.

За матеріалами ГУ ДФС у м. Києві Офіс генерального прокурора розпочав досудове розслідування за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 212 КК України, ч. 5 ст. 191 (ухилення від сплати податків, зборів, які призвели до фактичного ненадходження до бюджетів або державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах; привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою) КК України.

Читайте також:

МОЗ планує запровадити COVID-“перепустки” у публічні заклади