Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

КМДА завжди співпрацює з правоохоронцями в боротьбі з корупцією

14 Травень 2021, Cветлана

КМДА завжди співпрацює з правоохоронцями в боротьбі з корупцією

Міська влада веде системну роботу задля виявлення та запобігання корупції, завжди відкрита і співпрацює у цьому напрямі з правоохоронними органами. Для попередження втрат із міського бюджету Київська міська державна адміністрація, зокрема, постійно проводить внутрішні фінансові аудити. А в разі виявлення порушень надає відповідні матеріали правоохоронним органам.

Так, Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА із 2015 до 2021 року провів 385 аудитів і передав матеріали до правоохоронних органів за 316 об’єктами аудитів.

Станом на 01.05.2021, за наявною у Департаменті інформацією, за матеріалами проведених аудитів зареєстровано 168 кримінальних проваджень або вони долучені до матеріалів існуючих кримінальних проваджень.

А за інформацією, отриманою за результатами співпраці з правоохоронними органами, за всіма кримінальними провадженнями підготовлено 52 повідомлення про підозру відповідальним у правопорушеннях особам, за 27 кримінальними провадженнями обвинувачувальні акти передано до суду.

Читайте також:

У Києві неподалік телецентру виявили залишки двох людей