Temperature icon

+10, невеликий дощ

Затори: 3

dollar

26,70

euro

31,46

btc

$32 013,20

Новини

Мутація COVID-19 у Британії: українцям не рекомендують їздити до Лондона

22 Грудень 2020, Богдан

Мутація COVID-19 у Британії: українцям не рекомендують їздити до Лондона

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Лондона і південно-східної Англію через ситуацію з поширенням у Великій Британії нового мутованого виду коронавірусу COVID-19.

Про це йдеться в повідомленні на сайті МЗС.

“Закордонні дипломатичні установи України перебувають у тісному контакті з урядами іноземних країн, які ухвалили рішення про тимчасову заборону авіарейсів із Великої Британії… Рішення про подальші дії України буде ухвалене після всебічного аналізу ситуації”, – уточнили в міністерстві.

Українцям, які вже перебувають у районах Великої Британії, де найбільше поширений коронавірус, рекомендується бути уважними і обережними і дотримуватись вимог місцевих органів влади.

У разі виникнення обставин, що потребують негайного консульського реагування, у МЗС радять невідкладно звертатися до Посольства України у Великій Британії.

Україна поки не зупинятиме повітряне сполучення з Великою Британією через поширення там нового мутованого штаму коронавірусу COVID-19, оскільки польоти до Британії українців і так обмежені через візовий режим між країнами.

Читайте також:

Чоловік погрожував підірвати будинок на Новомостицькій