Temperature icon

+10, невеликий дощ

Затори: 3

dollar

26,70

euro

31,46

btc

$32 013,20

Новини

Під Києвом створять Центр зберігання COVID-вакцин на сотні тисяч доз

29 Грудень 2020, Богдан

Під Києвом створять Центр зберігання COVID-вакцин на сотні тисяч доз

У Києві або у безпосередній близькості до міжнародного аеропорту “Бориспіль” буде створено спеціальний Центр тривалого зберігання вакцин від коронавірусу в наднизьких температурах, в якому будуть встановлені холодильники, що здатні одночасно зберігати сотні тисяч доз.

Як повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький (фракція “Слуга народу”), один холодильник об’ємом 1000 літрів (розрахунково, вміщує 250 тисяч доз) вже перебуває в Україні. Ще двадцять аналогічних установок можуть бути завезені до країни впродовж кількох тижнів.

Радуцьукий уточнив, що Україна очікує на поставку перших партій вакцини вже наприкінці січня – лютому 2021 року. Він також наголосив, що Україна залучить приватні логістичні компанії до транспортування та тривалого зберігання вакцини від COVID-19 у наднизьких температурах.

За його словами, з Центру зберігання логістична компанія у спеціальних термобоксах транспортуватиме вакцини до пунктів щеплення у регіонах, де вона зможе зберігатись до 5 днів у звичайному холодильному обладнанні (від +2 до +8 градусів Цельсія).

Читайте також:

В Дарниці під під’їздом знайшли тіло