Temperature icon

+7, хмарно

Затори: 2

dollar

26,62

euro

31,27

btc

$1 150 719,60

Новини

Коли подорожчає проїзд у столичному громадському транспорті

31 Грудень 2020, Богдан

Коли подорожчає проїзд у столичному громадському транспорті

Вартість проїзду в столичному громадському транспорті в першому кварталі наступного року підвищуватися не буде. Про це заявив в ефірі одного з українських телеканалів секретар Київради Володимир Бондаренко, передає УНІАН.

«У першому кварталі я не очікую підвищення вартості проїзду для громадського транспорту… у тому бюджеті, який Київрада прийняла на 2021 рік, у нас на перший квартал закладена певна компенсація для двох перевізників – це «Київпастранс» і «Київський метрополітен», яка дозволяє поки не говорити про підвищення тарифу. Разом з тим, економічні передумови також для цього є», – повідомив він.

Проте, за словами Бондаренка, деякі київські перевізники повідомили, що розглядають питання про підвищення вартості проїзду на маршрутних таксі протягом першого кварталу.

«Це рішення ще не прийнято, разом з тим звучать різні цифри – від 10 до 12 грн. Пояснюється з боку перевізників це досить просто – є реальне зменшення пасажиропотоку на маршрутах. Інша історія – в січні збільшується мінімальна заробітна плата, це буде позначатися на вартості проїзду. Однак у січні ми точно такого підвищення ще не очікуємо», – підкреслив секретар Київради.

Два тижні тому голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко заявив, що після завершення локдауну, який триватиме з 8 по 24 січня, ціни на проїзд у київських маршрутках можуть піднятися до 10–15 гривень.

Читайте також:

На Київщині затримали жінку, яка смертельно поранила співмешканця