Главная Афіша На вихідних 24 бригади робитимуть щеплення у Центрі вакцинації проти COVID-19

На вихідних 24 бригади робитимуть щеплення у Центрі вакцинації проти COVID-19

by Cветлана

Цими вихідними у Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі Міжнародного виставкового центру, продовжать робити щеплення вакциною CoronaVac. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Ми врахували досвід проведення вакцинації на минулих вихідних. Ми розмежували потоки людей, які прийдуть на щеплення. Перший – для тих, кому зателефонували та запросили на конкретний час. Другий – для тих, хто також записаний у «Дії», але запрошення поки не отримав. Такі громадяни можуть або дочекатися виклику, або вакцинуватися у порядку «живої черги». Наголошую, обов’язкова умова для вакцинації – реєстрація в додатку «Дія». Крім того, ми збільшили кількість вакцинальних бригад із 16 до 24. Частина бригад вакцинуватиме тих, у кого є запрошення. А частина – тих, хто зареєстрований у «Дії», але запрошення не отримав», – написав Микола Поворозник.

Він нагадав, що охочим вакцинуватися необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон для підтвердження реєстрації у додатку «Дія» та бажано – копію декларації з лікарем, якщо її підписано.

Окремо звернув увагу на те, що вхід до Центру вакцинації 5 та 6 червня буде відкрито із 10:00 до 17:30.

related posts

Leave a Comment