Temperature icon

+10, невеликий дощ

Затори: 3

dollar

26,70

euro

31,46

btc

$32 013,20

Новини

У Стамбулі презентували туристичну привабливість Києва

11 Червень 2021, Cветлана

У Стамбулі презентували туристичну привабливість Києва

Офіційна делегація Київської міської державної адміністрації на чолі з Мариною Хондою, спільно із туристичними асоціаціями Києва, презентували туристичну привабливість столиці для представників туристичного бізнесу Туреччини.

Вона також додала, що такі зустрічі – це ефективний механізм комунікації для представників бізнесу, у яких виникають питання, що потребують вирішення. Наприклад, турецькій стороні цікаво відвідувати Київ, але в місті поки недостатньо турецькомовних гідів. Також турецьких громадян цікавить українська та кримсько-татарська кухня, які можуть бути додатковою привабливістю для туристів.

Презентували туристичний потенціал Києва представники шістьох туристичних асоціацій. Це Всеукраїнська асоціація в’їзного туризму, Всеукраїнська асоціація медичного туризму, Всеукраїнська асоціація бізнес туризму, Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму, Всеукраїнська асоціація гідів, Всеукраїнська асоціація готелів.

У рамках презентації також відбулися B2B зустрічі представників українських асоціацій та асоціації турецьких туристичних компаній TURSAB. За результатами вже було досягнуто низку домовленостей між представниками турбізнесу. Зокрема, Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму домовилася про підписання меморандуму про співпрацю з турецькою стороною.Надрукувати

Читайте також:

Чоловік погрожував підірвати будинок на Новомостицькій