Temperature icon

+25, ясно

Затори: 1

dollar

26,86

euro

31,70

btc

$38 230, 80

Новини

У Києві ремонт закінчено на перших шести дорогах

12 Червень 2021, Cветлана

У Києві ремонт закінчено на перших шести дорогах

Середній ремонт доріг фактично завершено на вулицях – Березняківська у Дніпровському районі, провулку Патона у Подільському, Тимірязєвській на Печерську, проспекту Шухевича у Деснянському районі та Миру у Дніпровському районі. Про це повідомив в.о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко:

“Оновлення доріг і тротуарів відбувається у всьому місті. Плани на цей рік амбітні – виконати середній ремонт на 65 об’єктах. Завершують роботи ще на кількох вулицях. Зокрема, на вул. Омеляновича-Павленка, вул. Коласа, вул. Архипенка”.

«Розпочали роботи на б-рі Чоколівському, просп. Маяковського, на вул. Костьольній, вул. Трьохсвятительській, вул. Ружинській, вул. Камишинській, вул. Ялтинській, вул. Осиповського, вул. Турівській та інших. Загалом нині середні ремонти тривають на 28 об’єктах», – додав Олександр Федоренко.

Окрім ремонту вулиць, середні ремонти виконують і на шляхопроводах. Уже завершено роботи на двох перехідних об’єктах: це Повітрофлотський шляхопровід і шляхопровід на перетині вул. Братиславської та вул. Шолом-Алейхема (роботи були розпочаті минулого року). Продовжується оновлення шляхопроводу на вул. Лифаря над трамвайними коліями, шляхопроводу на перетині Кільцевої дороги і просп. Леся Курбаса.

Читайте також:

Від завтра на Гаванському мосту обмежать рух транспорту