Temperature icon

+25, ясно

Затори: 1

dollar

26,86

euro

31,70

btc

$38 230, 80

Новини

У Києві до літнього сезону підготували 14 пляжів

12 Червень 2021, Cветлана

У Києві до літнього сезону підготували 14 пляжів

У Києві до літнього сезону 2021 року підготували 14 пляжів. У Дніпровському районі для киян працюватимуть 9 пляжів – «Молодіжний», «Венеція», «Передмістна Слобідка», «Золотий», «Дитячий», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Веселка»; в Оболонському районі 2 пляжі – «Вербний», «Пуща-Водиця»; в Деснянському районі 2 пляжі – «Чорторий», «Троєщина»; в Голосіївському районі – пляж «Галерна». Про це повідомляють у комунальному підприємстві «Плесо».

Сім київських пляжів станом на 11 червня отримали офіційні паспорти: «Вербний», «Пуща-Водиця», «Венеція», «Дитячий», «Золотий», «Передмістна Слобідка», «Троєщина». Ще сім пляжів отримають паспорти згодом. Це викликано погодними умовами: через зливи якість води у водоймах може погіршуватися. Така ситуація типова не тільки для Києва, але й для інших міст.

У 2021 році подані дев’ять пляжів для отримання міжнародної екологічної відзнаки «Блакитний прапор». Наразі очікується офіційне рішення міжнародного журі. У Програмі «Блакитний прапор» беруть участь наступні пляжі «Дитячий», «Золотий», «Пуща-Водиця», «Веселка», «Венеція». Відзнака «Блакитний прапор» дається раз на рік. Пляжі, які її отримали, вносяться в лист міжнародної туристичної організації, як рекомендовані для відвідування та відповідають 33-ти критеріям, що стосуються екологічної освіти та інформації, якості води, екологічного менеджменту, безпеки і послуг.

Читайте також:

Від завтра на Гаванському мосту обмежать рух транспорту