Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,7

euro

31,5

btc

$39 784, 80

Новини

КМДА: хабарник Укртрансбезпеки не має стосунку до діяльності адміністрації

14 Червень 2021, Cветлана

КМДА: хабарник Укртрансбезпеки не має стосунку до діяльності адміністрації

Затримання на хабарі в. о. керівника Північного міжрегіонального управління Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) стосувалося саме його посадових обов’язків як працівника зазначеної служби, і жодним чином не пов’язане із діяльністю Київської міської державної адміністрації.

При цьому кілька засобів масової інформації опублікували новину, у якій пов’язали цей факт із діяльністю КМДА, посилаючись на те, що затриманий був членом конкурсного комітету на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах.

Зазначимо, що затриманий не є співробітником Київської міської державної адміністрації. У конкурсному комітеті він представляв центральний орган державної влади, підпорядкований напряму Кабінету Міністрів України. Однак не взяв участі в жодному засіданні комітету.
Згадування Київської міської державної адміністрації у ЗМІ в контексті кримінального провадження стосовно посадовця Укртрансбезпеки – це маніпуляція, і останнім часом вони стали системними.

Читайте також:

Кияни подали півсотні заявок для участі у конкурсі проектів місцевого самоврядування