Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,7

euro

31,5

btc

$39 784, 80

Новини

У Києві презентували високошвидкісний бойовий дрон

15 Червень 2021, Марія

У Києві презентували високошвидкісний бойовий дрон

Міжнародна компанія ACE під час Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя і безпека – 2021», що проходить у Києві, представила високошвидкісний військовий безпілотний апарат ACE ONE.

Як зазначив головний конструктор і керівник проекту Олександр Лось, безпілотник розроблено на основі новітніх технологій Stealth і має плоске крило, завдяки чому його складно вирахувати. Його швидкість наближена до надзвукової і становить 1000 км/год, – передає УНІАН.

За словами Лося, дрон розроблено з прицілом на те, щоб стати елементом протиповітряної оборони держави і знищувати безпілотники противника.

«Ми не намагаємось завойовувати перевагу в повітрі і не намагаємось вступати в повітряний бій з пілотованими літальними апаратами наших найближчих ворожих сусідів», – сказав він.

Над розробкою літального апарату працювали 25 вітчизняних конструкторів. А оскільки авіаційні й композиційні матеріали для дрона в Україні не виробляють, його виробництво передбачатиме міжнародну кооперацію. Для готового прототипу потрібно ще близько 30 місяців.

Читайте також:

За липень в Україні потонули майже 400 людей