Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,82

euro

31,56

btc

$40 147,4

Новини

Департамент фінконтролю КМДА здійснив 56 аудитів і перевірок на підприємствах

16 Червень 2021, Cветлана

Департамент фінконтролю КМДА здійснив 56 аудитів і перевірок на підприємствах

За 2020 та 5 місяців цього року Департамент фінансового контролю та аудиту КМДА здійснив 56 аудитів і перевірок у структурних підрозділах КМДА та на комунальних підприємствах. Всі матеріали, де були виявлені порушення, передали до правоохоронних органів. Загалом за кілька останніх років місто здійснило майже 400 таких аудитів. 

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час засідання Колегії КМДА, де заслухали доповідь директорки Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА Оксани Колтик про дотримання фінансово-бюджетної дисципліни підприємствами, установами та організаціями комунальної форми власності міста Києва, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

Він зауважив, що більшість масових обшуків, які відбуваються протягом останнього місяця, – саме на тих підприємствах, об’єктах та в підрозділах КМДА, матеріали за якими місто передало правоохоронцям. Мер зазначив, що столична влада розраховує на звіт правоохоронних органів, щодо розгляду всіх цих матеріалів.

Читайте також:

МОЗ планує запровадити COVID-“перепустки” у публічні заклади