Temperature icon

+30, мінлива хмарність

Затори: 2

dollar

26,80

euro

31,56

btc

$40 102, 10

Новини

Столичні школи вже готуються до нового навчального року

16 Червень 2021, Cветлана

Столичні школи вже готуються до нового навчального року

У місті розробили спеціальний ресурс для моніторингу потреб кожного закладу освіти для подальшого ефективного використання бюджетних коштів. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час засідання Колегії КМДА:

«На підготовку до нового навчального року з міського бюджету виділено 1,8 млрд грн. Основну частину коштів передано до районних бюджетів, що будуть використані для виконання загальноміських програм та на ремонт закладів освіти. Частка коштів освітньої галузі складає від 76 % до 85 % бюджетів районів. Перед нами стоїть завдання максимально ефективно розподілити та використати ці кошти на чітко визначені потреби кожного закладу освіти».

Департамент освіти і науки спільно з районними державними адміністраціями вже проаналізували понад 4,3 млн показників інформаційно-аналітичних даних, які показують цілісну картину реального стану об’єктів освіти, та визначено пріоритетність робіт. У всіх районах міста розпочато ремонтні роботи, які планується здійснити впродовж літнього періоду, відповідно до нагальних потреб кожного закладу.

Читайте також:

В’їзд вантажівок до Києва – обмежили