Temperature icon

+25, ясно

Затори: 1

dollar

26,86

euro

31,70

btc

$38 230, 80

Новини

5-й міжнародний форум медичного туризму відкрився у Києві

16 Червень 2021, Cветлана

5-й міжнародний форум медичного туризму відкрився у Києві

Медичний туризм – один із найприбутковіших напрямів. У 2019 році в середньому один медичний турист залишав у Києві близько 3 тисяч доларів. За орієнтовними підрахунками, внесок 70 тисяч медичних туристів в економіку країни склав близько 200 мільйонів доларів.

Про це заявила заступник голови КМДА Марина Хонда на відкритті 5-го міжнародного форуму медичного туризму Global Healthcare Travel Forum:

«Для мене дуже важливо і приємно, що такі форуми стали системними. Це говорить про те, що і для бізнесу, який займається медичним туризмом, і для міської влади цей напрям є пріоритетним. Ми чітко розуміємо, що для того, аби сфера працювала ефективно – потрібна активна, постійна та системна співпраця бізнесу і влади. Медичний туризм як стабільне явище у нас зараз на етапі формування, але при цьому він набирає просто неймовірних обертів і має необмежені перспективи», – зазначила Марина Хонда.

Марина Хонда також додала, що Київ має всю необхідну інфраструктуру для розвитку медичного туризму: київські клініки мають сучасне обладнання, висококваліфікованих лікарів, використовують європейські протоколи лікування, надають якісний сервіс та супровід іноземних та вітчизняних пацієнтів.

Читайте також:

Від завтра на Гаванському мосту обмежать рух транспорту