Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,82

euro

31,56

btc

$40 147,4

Новини

На більшості пляжів Києва вода не відповідає санітарним нормам

19 Червень 2021, Марія

На більшості пляжів Києва вода не відповідає санітарним нормам

Вода на території більшості міських пляжів Києва не відповідає санітарним вимогам, тому фахівці рекомендують відпочивати там без купання.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби в Києві щодо результатів санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень проб води на пляжах міста.

Так, станом на сьогодні у дослідженнях зафіксовано невідповідність вимогам Державних санітарних правил проб води відкритих водойм: перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжах «Венеція», «Веселка», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Чорторий» та «Центральний»; водневий показник – пляжі «Райдуга» та «Галерний»; біохімічна потреба в кисні (БПК5): пляжі «Райдуга», «Тельбін», «Галерний», «Вербний» та «Пуща-Водиця».

«Рекомендуємо користуватися пляжами, на яких встановлено перевищення санітарних нормативів, виключно як зонами відпочинку без купання», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що досліджені проби води з питних фонтанчиків пляжів «Передмістна Слобідка», «Центральний» та «Чорторий» наразі не відповідають вимогам Державних санітарних норм та правил за показником загальне залізо.

Читайте також:

Вартість реконструкції Шулявського мосту зросла майже на мільярд гривень