Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

24 червня з Києва стартує ХХХ ювілейний збір-похід «Козацькими шляхами»

22 Червень 2021, Cветлана

24 червня з Києва стартує ХХХ ювілейний збір-похід «Козацькими шляхами»

Напередодні святкування Дня молоді понад 500 представників скаутських організацій, волонтерських загонів, дитячих та молодіжних громадських організацій, а також організовані групи школярів і студентів стануть учасниками цього збору-походу. Під час урочистої церемонії старту делегатів груп-учасників привітають представники керівництва міста та країни.

Збір-похід організовано Київським міським центром соціальних служб, ВМГО «Скаутський рух», Київським міським центром «Родинний дім» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Служби у справах дітей та сім’ї Київської міської державної адміністрації.

Особливістю ювілейного збору-походу стане святкова насичена програма, розмаїття інтерактивних локацій, екстремальні випробування та унікальна атмосфера в заповідному лісі. Також дівчата та хлопці отримають корисні знання з основ безпеки життєдіяльності, в’язання вузлів, розпалювання вогнища, картографії, основ медицини, самозахисту, сексуального виховання, а також зможуть проявити творчі здібності. Щодня працюватимуть території екстриму, настільних ігор, знань, спорту, рекордів, творчості та музей Козацьких шляхів.

Читайте також:

У Києві судитимуть доцента вишу за розбещення 12-річної дівчини