Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

Помер народний артист України, який півстоліття грав на сцені київської оперети

23 Червень 2021, Марія

Помер народний артист України, який півстоліття грав на сцені київської оперети

На 76-му році життя помер народний артист України Володимир Богомаз. Майже півстоліття, з 11 березня 1972 року, він працював на сцені Національної оперети України, якій залишався вірним все життя.

Про це повідомляє Главком.

«Майстер комедії, він легко, з шармом виконував ролі аристократів з всесвітньовідомих оперет: Айзенштайна, потім Франка у «Летючій миші», Графа Омоная у «Циганському бароні» Й. Штрауса, Барона Моріца у «Маріці» І. Кальмана, Директора у «Мадемуазель Нітуш» Ф. Ерве, ін. Колоритно, яскраво грав в українських оперетах: Прокіпа Сірка у «За двома зайцями» В. Ільїна та В. Лукашова, Цибулю в «Сорочинському ярмарку» О. Рябова. Він жартував так, як вміють це робити лише великі артисти. В кожній ролі, в кожному образі Майстра глядач прочитував глибокий філософський підтекст», – розповіли у театрі.

В історію театру увійшли драматичні ролі Богомаза: Кардинала Рішельє з «Трьох мушкетерів» М. Дунаєвського, Гуся з «Зойчиної квартири» В. Назарова, Сола Бозо з «Американської комедії» М. Самойлова, Фролло з «Собору Паризької Богоматері» В. Ільїна, Моряка Степанича з мюзиклу «Таке єврейське щастя» І. Поклада, Лазаря Вольфа з мюзиклу «Скрипаль на даху» та багато інших.

«Широкий творчий діапазон, дивовижний акторський шарм і досконала майстерність – те, чим Володимир Іванович Богомаз підкорював і глядачів, і партнерів по сцені», – зазначили колеги артиста.

Читайте також:

Маршрути тролейбусів змінять через ремонт проспекту Степана Бандери