Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,7

euro

31,5

btc

$39 784, 80

Новини

Уперше за період пандемії засідала «Київська агломерація»

24 Червень 2021, Cветлана

Уперше за період пандемії засідала  «Київська агломерація»

У Києві під головуванням Віталія Кличка відбулося засідання Загальних зборів Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація».

«Нарешті після початку пандемії коронавірусу ми зустрічаємося особисто. Я радий всіх вас вітати, – сказав Віталій Кличко. – І вдячний, що берете активну участь у розвитку Асоціації «Київська агломерація». Ми створили її разом, щоб діяти спільно, розвивати наші міста і містечка. Асоціація доволі молода – у жовтні буде 2 роки, як ми її створили. І це важливо, що сьогодні ми маємо таких надійних партнерів, як Асоціація міст України та Рада Європи. А також, що сьогодні до нас приєднуються нові члени – громади Київського регіону».

Він також підкреслив, що попри корективи, що внесла в звичне життя пандемія, робота в рамках Київської агломерації тривала.

Він, зокрема, зазначив, що Виконавча дирекція спільно з Програмою Ради Європи  провела 13 зустрічей в громадах. Відбулося кілька тренінгів, напрацьована карта потреб у навчанні в громадах.

Під час зборів асоціації «Київська агломерація» також схвалили приєднання до Агломерації ще трьох територіальних громад – Ірпінської, Гірської та Немішаївської. Всього до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація» сьогодні входять 17 громад столичного регіону.

Читайте також:

Кияни подали півсотні заявок для участі у конкурсі проектів місцевого самоврядування