Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,82

euro

31,56

btc

$40 147,4

Новини

Податківця судитимуть за хабар у майже пів мільйона гривень

25 Червень 2021, Марія

Податківця судитимуть за хабар у майже пів мільйона гривень

Київська міська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно головного державного ревізора-інспектора ГУ ДПС у Київській області, викритого на вимаганні та одержанні 423 тис. грн неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Згідно з матеріалами досудового розслідування, службовець вимагав вказані кошти від представника підприємства, що спеціалізується на постачанні медичних товарів, за зменшення розміру штрафних санкцій за виявлені в ході планової перевірки порушення податкового законодавства. Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Інспектор обіцяв, що після прийняття такої пропозиції розмір штрафних санкцій для підприємства складатиме 50 тис. грн, а у разі відмови – 7 млн грн.

На вимогу інспектора вся сума неправомірної вигоди була перерахована на рахунок підконтрольного підприємства з метою подальшого обготівковування.

У березні 2021 року після надходження вказаних коштів на рахунки підконтрольного товариства та передачі підписаного акту податкової перевірки службовець був затриманий неподалік місця роботи.

За вчинений злочин обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Читайте також:

МОЗ планує запровадити COVID-“перепустки” у публічні заклади