Temperature icon

+30, мінлива хмарність

Затори: 2

dollar

26,80

euro

31,56

btc

$40 102, 10

Новини

З початку року на воді загинуло 42 особи, 26 врятували поліцейські

25 Червень 2021, Cветлана

З початку року на воді загинуло 42 особи, 26 врятували поліцейські

Попри профілактичну роботу, яку постійно проводять правоохоронці та рятувальники, щорічна статистика свідчить про те, що громадяни все ж нехтують елементарними правилами поведінки на воді. При цьому найчастіше причиною трагедії є купання в стані алкогольного сп’яніння.

Аби попередити факти утоплень, поліцейські разом із рятувальниками проводять рейди у місцях відпочинку громадян поблизу водойм. Особливу увагу під час таких заходів звертають на інформаційну роботу, розповідають про основні правила безпеки, зокрема на необхідність враховувати швидкісні течії та небезпечні зони, а також на те, що купатися можна лише у спеціально відведених місцях.

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко зазначив, що правоохоронці постійно патрулюють акваторію водних територій для запобігання нещасним випадкам:

«Щодня працює водна поліція, патрулі несуть службу у місцях відпочинку громадян, а це – акваторія річки Дніпро з його протоками, затоками, зона Канівського водосховища та річки Десенка, що загалом складає близько 120 кілометрів. Однак, попри всі превентивні заходи, з початку року у Києві на воді загинуло 42 особи, із них 20 осіб, серед яких один неповнолітній – у червні. У той же час поліцейські врятували 26 осіб, які намагалися перепливти Дніпро”.

Читайте також:

Правоохоронці проводять слідчі дії на полігоні відходів № 6