Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,82

euro

31,56

btc

$40 147,4

Новини

Як Київ відзначатиме 25-ту річницю Конституції України

25 Червень 2021, Cветлана

Як Київ відзначатиме 25-ту річницю Конституції України

28 червня столиця урочисто святкуватиме 25-ту річницю Конституції України. Затверджено відповідний План заходів із підготовки та відзначення свята, що передбачає низку тематичних культурно-мистецьких, спортивних та інформаційних подій.

Так, у понеділок за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, громадськості відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятника гетьману Пилипу Орлику. Урочистості та покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення передбачені також у кожному районі міста.

Із 25 червня до 4 липня у Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» триватиме фотовиставка, присвячена 25-й річниці Конституції України.

26-28 червня можна відвідати експозицію «Сила Конституції» – на Майдані Незалежності напроти Головпоштамту.

Із 15 червня на Майдані Незалежності (довкола Монумента Незалежності) відбувається вуличний виставковий проєкт «Мальована історія Євромайдану», підготовлений Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності.

Прихильників кіномистецтва запрошують до парку імені Тараса Шевченка, де з 25 червня до 25 серпня проходитиме «Кіновернісаж просто неба 2021».

Читайте також:

Вартість реконструкції Шулявського мосту зросла майже на мільярд гривень