Temperature icon

+26, сонячно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

КМДА: ремонти доріг тривають в режимі 24/7

29 Червень 2021, Cветлана

КМДА: ремонти доріг тривають в режимі 24/7

Активні роботи сьогодні відбуваються на 40 об’єктах дорожньої інфраструктури. Усі масштабні ремонти проводять у цілодобовому режимі без вихідних, аби якнайшвидше завершити роботи та зняти обмеження руху транспорту. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

За словами Олександра Густєлєва, на просп. Степана Бандери влаштували верхній шар покриття на частині від просп. Оболонського до вул. Олени Теліги. Загалом влаштовано 29 тис. кв. м нового покриття. Нині роботи на проїжджій частині просп. Степана Бандери виконано на понад 70%. Лишилось влаштувати верхній шар покриття від вул. О. Теліги до просп. Оболонського. Також 31 тис. кв. м верхнього шару покриття облаштували на вул. Борщагівської – від Індустріального шляхопроводу до просп. Повітрофлотського. На обох об’єктах був використаний потужний щебенево-мастиковий асфальтобетон.

Продовжують роботи на вулицях Милославській, Чорнобильській, Андріївській, Пейзажній алеї, Новокостянтинівському та Індустріальному шляхопроводах, двох шляхопроводах на вул. Льва Толстого та інших об’єктах реконструкції і капітального ремонту.

Олександр Густєлєв додав, що тривають масштабні поточні середні ремонти, і вихідними дорожники влаштували майже 11 тис. кв. м нового асфальтового покриття на вул. Будівельників. Крім того, середні ремонти продовжують на вул. Турівській, вул. Осиповського.

Читайте також:

Франція дозволила в’їзд українцям