Temperature icon

+26, ясно

Затори: 1

dollar

26,82

euro

31,56

btc

$40 147,4

Новини

Центр вакцинації у столиці працюватиме п’ять днів – із 30 червня до 4 липня

30 Червень 2021, Cветлана

Центр вакцинації у столиці працюватиме п’ять днів – із 30 червня до 4 липня

Центр вакцинації проти COVID-19, створений на базі Міжнародного виставкового центру, працюватиме цього тижня 5 днів – від 30 червня до 4 липня. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

«Раджу зареєстрованим на щеплення у додатку «Дія» записатися на зручний час через сервіс Helsi.me та вакцинуватися без довгих очікувань у черзі», – закликала Валентина Гінзбург.

Вона розповіла, що впродовж 24-27 червня на території Міжнародного виставкового центру від COVID-19 було вакциновано 7588 містян. Щеплення там проводять вакциною CoronaVac. Зокрема, вакцинують тих, хто зареєструвався в додатку «Дія». Для мінімізації черги охочим щепитися пропонують також записатися через сервіс Helsi.me та прийти на конкретний час.

«Як свідчать цифри, Київ нарощує темпи вакцинації та лишається лідером серед регіонів у цьому напрямі. Така стабільність досягається, перш за все, постійним удосконаленням організації процесу. Так, якщо у перші вакцинальні вихідні люди перебували у «живій черзі», то потім ми розділили потоки і запропонували записуватися на конкретний час», – нагадала Валентина Гінзбург.

За її інформацією, з цих вихідних містяни, зареєстровані на щеплення у «Дії», зможуть щепитися не лише у МВЦ, а й у пунктах вакцинації в Центрах первинної медико-санітарної допомоги.

Читайте також:

Вартість реконструкції Шулявського мосту зросла майже на мільярд гривень