Temperature icon

+30, мінлива хмарність

Затори: 2

dollar

26,80

euro

31,56

btc

$40 102, 10

Новини

Українські COVID-сертифікати визнаватимуть в ЄС

01 Липень 2021, Марія

Українські COVID-сертифікати визнаватимуть в ЄС

Українські COVID-сертифікати визнаватимуться в Європейському Союзі, але багато країн ще не дозволили в’їзд українцям у період пандемії коронавірусної хвороби.

Про це генеральний директор Центру громадського здоров’я України Роман Родина сказав на прес-конференції.

“30 червня міжнародні COVID-сертифікати, які будуть видаватися в Україні, внесені до Європейського репозитарію сертифікатів. Тобто їх зміст буде відповідати тому, що зараз прийнято в Євросоюзі”, – наголосив Родина.

“Це документ, який буде генеруватися в застосунку “Дія” або на порталі “Дія”. Для того, аби його згенерувати, людина повинна пройти повний курс вакцинації і дати запит в “Дію” для генерування цього сертифікату”, – розповів він.

Родина порадив громадянам докладно ознайомитися з умовами в’їзду в інші країни перед тим, як відправлятися у подорож, оскільки наявність COVID-сертифікату не є автоматичною передумовою для в’їзду в інші країни, кожна з яких може встановлювати свої, окремі вимоги на в’їзд.

“З цим сертифікатом, за тих умов, які є у кожній країні, можна їхати, але перед тим уважно продивитися, які ж інші умови. Ані ковідний сертифікат, ані міжнародне свідоцтво не є достатнім і єдиним документом, щоб в’їхати в країну”, – сказав він.

Читайте також:

Кабмін затвердив графік отримання вакцин від коронавірусу