Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

У МЗС розповіли, коли українці зможуть знову вільно їздити до ЄС

01 Липень 2021, Марія

У МЗС розповіли, коли українці зможуть знову вільно їздити до ЄС

Українські дипломати співпрацюють з інституціями Європейського союзу у питанні включення України до списку країн, громадянам яких дозволять в’їзд через два тижні – в середині липня.

Про це в коментарі УНІАН сказав речник МЗС Олег Ніколенко.

“Показники в Україні за період, коли Європейська комісія здійснювала оцінку, ще перевищували норму. Тут варто враховувати, що оцінка показників здійснювалась не за останні дні, а за попередні кілька тижнів, коли вони були вищими. Оскільки зараз ми дедалі більше наближаємося до встановленої Єврокомісією норми, на доручення міністра закордонних справ Дмитра Кулеби Представництво України при ЄС взаємодіє із європейською стороною задля включення України до згаданого переліку під час його наступного перегляду”, – наголосив Ніколенко.

Він зазначив, що держави-члени Євросоюзу індивідуально схвалюють остаточні рішення про послаблення або посилення обмежень на подорожі.

“Відповідно, МЗС України працює з європейськими країнами на двосторонньому рівні задля спрощення умов поїздок українців, зокрема, у питанні визнання свідоцтв про вакцинацію та цифрових COVID-сертифікатів”, – сказав Ніколенко.

Читайте також:

Маршрути тролейбусів змінять через ремонт проспекту Степана Бандери